С какъв дневен крем да сменя Eucerin-ския

  • 1 459
  • 25
В момента ползвам като дневен крем Hydro-Protect Matt LSF 15 на Eucerin. Кожата ми го понася чудесно!
Моля, препоръчайте ми подобен! Може и с по-нисък фактор.

А през колко време се сменя дневният крем?
Виж целия пост
# 1
Пробвай с Авен, хидранс оптимал с фактор 15 - много съм доволна! За него получих съвет от форума Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2
Ако кожата ти го понася добре и се чувстваш добре, не е нужно да го сменяш. Аз ползвам един вече от около 1 година и не мога да го сменя.
Виж целия пост
# 3
В момента ползвам като дневен крем Hydro-Protect Matt LSF 15 на Eucerin. Кожата ми го понася чудесно!
Моля, препоръчайте ми подобен! Може и с по-нисък фактор.

А през колко време се сменя дневният крем?
И аз го имам същия от около месец наистина е много добър, май като се замисля най- добрия който съм ползвала като че ли до сега  newsm10 Но можеш да редуваш и с този на Vichy пак хидратиращ имат и с SPF15
Виж целия пост
# 4
  Аз ползвам на Виши -Hidro Mat SPF 20-много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви, момичета!  Hug
Ще си потърся тестери.
Виж целия пост
# 6
Доволна съм от крема на Авен-хидранс оптимале и на Виши-термал фикс 1;
Виж целия пост
# 7
...... и на Виши-термал фикс 1;
Има ли фактор?
Виж целия пост
# 8
...... и на Виши-термал фикс 1;
Има ли фактор?
Да 15 spf.
Виж целия пост
# 9
Чудесно!
Много мерси  Hug
Виж целия пост
# 10
Аз предлагам Термал Фикс УВ SPF 20 на Виши. Термал Фикс едно доколкото си спомям нямаше фактор.  newsm78

Thermal Fix UV SPF 20

Виж целия пост
# 11
Аз предлагам Термал Фикс УВ SPF 20 на Виши. Термал Фикс едно доколкото си спомям нямаше фактор.  newsm78

Thermal Fix UV SPF 20


Да,за същият става въпрос,сега го погледнах.Объркала съм се Blush с Термал Фикс 1,който използвах зимата.
Виж целия пост
# 12
Мерси, момичета!   bouquet
То лятото е към края, скоро ще ми трябва и крем без фактор  Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Крем с фактор трябва да се използва през цялата година Naughty Просто избирай такива с по-нисък, за да не са ти мазни.
Виж целия пост
# 14
И аз съм с Термал Фикс УВ SPF20. Чудесно е кремчето. Също много харесвам и на Рок кремчето с жълтата капачка. Той е с фактор 15.
 По принцип ако ти харесва продукта, който ползваш не е нужно да го сменяш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия