чувствителна кожа

  • 629
  • 5
Здравейте! Имам доста чувствителна кожа, която често реагира на много типове козметика(аб, фдт, обикновени коректори). От известно време се опитвам да прикрия тъмните кръгове под очите, но каквото и да приложа предизвиква смъдене и сълзене. Имате ли някакви предложения за коректор, който да се използва за конкретния случай?мерси  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Пробвай да прикриваш сенките с някой медицински фон дьо тен,на Виши,Авен.
Виж целия пост
# 2
И аз съм с доста чуствителна кожа... миналата седмица пробвах ФДТна на Авен, но кожата ми реагира отрицатено на момента  Sick
От Виши също не съм доволна....
Мисля че си е до кожа, отиди в някоя аптека и пробвай наличните ФДТни, кожата ти сама ще си покаже!
Аз ползвам няколко ФДТна с които нямам проблем. Муса на Люмене, муса на Ейвън и един на Буржуа(течен ФДТ в туба, най-лекия им вариант, с много заплетено име е  Embarassed)
Виж целия пост
# 3
Само медицинска козметика Peace
Виж целия пост
# 4
Много е индивидуално, на мен ми щипе и ми сълзят очите дори и от някои от медицинските козметики. Все пак съм много доволна от Soin d eau- само, че много трудно го намирам, в Ямбол го има само на едно място- около 30 лв. е за около очите, долу горе толкова струва и дневния крем-те дори не се водят за чувствителна кожа, а за реактивна . Така, че може и на други фирми да има за реактивна кожа
Виж целия пост
# 5
Козметиката на МARY KAY, фон-до-тен се подбира по тип и тен на кожата. http://marykaybg.appee.com
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия