Чакам препоръките ви за мобилен апарат

  • 1 448
  • 27
Накратко: В група съм и към членовете на групата имам  1000 безплатни минути и отделно още 30мин.  към абонатите на МТЕЛ. Търся си апарат, който да издържа. В смисъл, твърдо съм решила да е NOKIA, но не знам какъв модел да е newsm78. Не искам екстри-като МР3 плейър или камери, имам си за тази цел техника.Чакам вашите препоръки и мнения по въпроса!Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Като избираш мобилен телефон, гледай за батерията-моята препоръка е да лионитиева и да е около или над 900 милиампер часа.Това ще рече около 4-максимум 6 дни да ти държи батерията.Препоръчвам ти Nokia 1600(900 mAh) и Nokia 1101(850 mAh) Peace
Виж целия пост
# 2
Nokia 6060,

Жестока
Виж целия пост
# 3
Белла, сега отивам на сайта на МТЕЛ да ги видя .
Виж целия пост
# 4
Белла, сега отивам на сайта на МТЕЛ да ги видя .
Най-добре виж тук Peace
Виж целия пост
# 5
Аз имам ето това.Наистина е много хубав телефон.И щом като ще го използваш по предназначение  би ти свършил работа.

http://shop2.o2online.de/o2/interessenten/necos/details/index.ht … d=smkom0000000200

Виж целия пост
# 6
Nokia  разбира се аз имам 6270,  предишната ми беше 2650 - без никакви екстри и още работи.
Виж целия пост
# 7
Nokia 6030 наистина отговаря на изискванията ти.Стилен е, има си екстри и не вярвам да струва повече от 190 лева.
Виж целия пост
# 8
Виж целия пост
# 9
Аз ползвам 6100 и съм сташно доволна.
Виж целия пост
# 10
Аз ползвам 6100 и съм сташно доволна.

И аз така, няма камера и е супер лесен за работа. И аз съм много доволна, малък е, препоръчвам ти го. Ето го и него http://www.nokia.be/uk/phones/PhoneModels/6100/index.html
Виж целия пост
# 11
Извинявам се,че се включвам в темата на Нина, но и на мен ми трябва нов телефон.Но аз искам нещо по-различно.Искам повече екстри и дизайна да е нещо по така....интересно.Сегашния ми е Нокиа 7200.А и задължително Нокия.
Някакви идей.....
Виж целия пост
# 12
Извинявам се,че се включвам в темата на Нина, но и на мен ми трябва нов телефон.Но аз искам нещо по-различно.Искам повече екстри и дизайна да е нещо по така....интересно.Сегашния ми е Нокиа 7200.А и задължително Нокия.
Някакви идей.....

Това е интересно като дизайн, но е скромно от към памет  Thinking
Виж целия пост
# 13
Извинявам се,че се включвам в темата на Нина, но и на мен ми трябва нов телефон.Но аз искам нещо по-различно.Искам повече екстри и дизайна да е нещо по така....интересно.Сегашния ми е Нокиа 7200.А и задължително Нокия.
Някакви идей.....

Това е интересно като дизайн, но е скромно от към памет  Thinking
Чудих му се на това ама наистина паметта е малко Thinking
Виж целия пост
# 14
Разгледай сайта, който ти е дала Тюлен-там ги има всички Нокии Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия