Бебешки дрехи - какъв прах

  • 2 271
  • 38
Здравейте,
искам да ви попитам с какъв прах перете бебешки дрешки. Скоро ще ми се наложи да изпера всичко накупено Heart Eyes Mr. Green и се чудя каква марка и трябва ли омекотител? Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Класиката е Тео бебе Simple Smile
а от омекотител няма нужда.
Виж целия пост
# 2
С нашия прах.Никога не съм купувала бебешки.
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=119571.0;topicseen
Тук се обсъжда същото Grinning.Аз лично перях с Тео бебе първите два месеца,после с нашия.омекотител слагам най-обикновен.Да не говорим ,че от четиримесечна възраст и на двете ми деца започнах да пера дрехите им с нашите.Проблем не сме имали никога с кожата,алергии и подобни.Не ме обявявайте за луда,моля Wink.
Виж целия пост
# 4
Класиката е Тео бебе Simple Smile
а от омекотител няма нужда.
Peace
Виж целия пост
# 5
Ползвах "Тео-бебе"-не е лош.Отначало използвах и "Ленор-сензитив",но впоследствие смених със" Силан".
Виж целия пост
# 6
Хаа, наистина се обсъжда същото и то по едно и също време Grinning
Благодаря за отговорите, ще чета и там Wink
Виж целия пост
# 7
Тео бебе.
Омекотител- Коколино.
Виж целия пост
# 8
С нашия прах, Тео бебе ми мирише гадно и не пере, не и както аз очаквам.
Виж целия пост
# 9
Виж същата тема в МАЙКИ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=119571.msg2191942;topicseen#msg2191942
Виж целия пост
# 10
И аз пера с Тео бебе и слагам какъвто и да е омекотител стига да е сензитив.
Виж целия пост
# 11
Сано  Peace
Виж целия пост
# 12
"Xtra"  Peace
Виж целия пост
# 13
И аз перях с Тео бебе - може би докъм годинката на малкия, после с нашия прах - обикновено Бонукс. Омекотител отначало не съм слагала, като почнах да го пера с "голям" прах, започнах да слагам Семана, каквото слагам и на нашето пране. Малкият ще направи 4 години, обаче още му пера дрехите отделно от нашите - и сега, като се замислих - защо ли, сигурно по навик.
Виж целия пост
# 14
   Тео бебе. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия