Апитонин-някой знае ли нещо

  • 4 402
  • 6
Здравейте момичета.Нужна ми е вашата помощ. Направих си регулярните изследвания на кръв и урина и когато ги занесох на моята гинеколожка тя ми предписа да пия Апитонин от 60 мг 3х1. Предписа ми го за справяне с анемията ми (хемоглобина ми е 111). Проблема за мен е ,че нищо не съм чувала и чела за този медикамент. Във форумите на другите мамчета предписват желязо съдържащи препарати ,а на мен Апитонин.
Моля ви ако някоя от вас го е пила и има информация за този продукт да сподели опита си.
Нуждая се от такава информация преди да отида до аптеката за да си го купя.
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Да аз го взимах за сина ми, за апетит. Съдържа лиофилизиран екстракт от пчелно млечице, има резултат,само дето не виждам как ще ти вдигне хемоглобина newsm78
Виж целия пост
# 2
Да аз го взимах за сина ми, за апетит. Съдържа лиофилизиран екстракт от пчелно млечице, има резултат,само дето не виждам как ще ти вдигне хемоглобина newsm78
Ами сигурно се предполага, че като й се засили апетита ще започне да се храни повече и оттам да се вдигне хемоглобина...
По темата: не съм го чувала това лекарство, но и моят хемоглобин спадна рязко по време на бременността (от 142 на 102), лично аз се оправих като консумирах повече (под повече разбирайте промишлени количества) зеленчуци и плодове.
  bouquet
Виж целия пост
# 3
апитонин ми даваха на мен самата като бях малка за засилване на апетита ,но се чудя за хемуглобина как ще ти помогне  newsm78.Моят също падна от 137 на 112 и изпих 30 ампули тотема и сега всичко е ок.
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ви момичета за информацията. Поради оскъдните данни се разрових из нета и установих,че Апитонина е всъщност пчелно млечице. В характеристиките на пчелното млечице пък пише,че повишава нивото на хемоглобина, понижава нивото на кръвната захар и холестерина и е особено ефикасен за преодоляване на анемии. Явно това е причината поради която са ми го предписали.
Странното е,че май аз съм първата бременна из форумите на която и предписват този медикамент. Аз обаче съм склонна да го пия защото ако не ми помогне това пчелно млечице,то смятам,че поне няма да ми навреди на мен и бебчо.

Виж целия пост
# 5
Aпитон или Апитонин е сиропче за апетит. Поне като такова аз го давам на децата си.
Виж целия пост
# 6
Аз го дадох миналото лято на сина (4,5 г беше тогава) за апетит и имаше ефект. Издавах един блистер. После почивка и сега когато се сетя давам по един блистер. Не съм чела колко дълго може да се взема, но правя паузи, защото така се прави и с другите пчелни продукти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия