Закъснение и ...........разочарование

  • 1 007
  • 9
Здравейте момичета!
От известно време чета този форум (откакто започна бебеправенето) и научих старшно много неща от Вас за което съм безкрайно благодарна.
Осъзнавам, че до този момент съм била пълна невежа по въпроса със забременяването. С приятеля ми правим опити от около средата на април и засега нищо. Прочетох, че още е рано да се плаша, но сърцето ми се свива всеки път щом  Тя ме навести. Този месец трябваше да ми дойде на 04 - 05.08.2006. но ми закъсня и аз разбирасе започнах да се надявам но ме бесхе страх да си направя тест, за да не изпитам поредното  newsm45.
Днес 10.08.06 - преди около 1 час ме навестиха ръждиви капки и малко по - късно истинска менструация. По време на закъснението температурата ми беше м/у 37.0 и 37.5. Мислите ли че е евреме да посетя доктора или да почакам още малко.
 smile3518
Виж целия пост
# 1
Недей да се натъжаваш Ети. Става ми мъчно и на мен като те "гледам" как плачеш....  Sad

Всичко ще се нареди и 9 месеца Тя няма да ти се мярка...  Hug Успокой се, малко време бебеправите, не си мисли за доктори и за проблеми и нещата ще се наредят по-бързо от колкото си мислиш.


  bouquet
Виж целия пост
# 2
Благодаря за успокоението.
Сигурно си права, че избързвам, но просто понякога започват да ми  минават такива черни мисли през главата, че ме е страх дори да ги изрека. А от прегледите ми при Д-ра (профилактични) резултатите винаги са добри, единствено бяло течение са ми откривали, лекували, но пак се появявяа понякога. Просто не знам какво да си мисля. Все пак благодря  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
След една година опити се ходи при специалист по стерилитет. Имаш време още. Направи си графика на Т., вземай тестове за овулация, ние ще помагаме с каквото можем и....Горе главата. Hug
Виж целия пост
# 4
Ети спокойно  Hug
Може би просто не уцелвате подходящия момент, прочети в библиотеката има доста информация кога е най-подходящото време за зачеване. Ако искаш пробвай един цикъл да следиш как се мени цервикалната слуз или пробвай с тестове за овулация.
Ако имаш въпроси не се колебай да питаш, ние сме насреща. Заповядай и в седмичната тема  Wink
Виж целия пост
# 5
Ети, искам и аз да те подкрепя и окуража.Аз имам едно детенце-станало от раз-за мен това си е чист късмет на начинаещия.Когато започнахме опитите за второ знаех за овулацията, знаех си дължината на цикъла, знаех и че все пак сме успели веднъж-значи бях спокойна и уверена в успеха.Естествено не вярвах да стане от раз и вторият път.Зачаках спокойно, цикъл след цикъл, после започнах много да чета тук-изчетох всичко в библиотеката, в Зачатие, къде ли не, четях темите на момичетата тук и попивах.После се заредиха месеци на липса на достатъчно секси аз реших да меря температура-за да определя по-точно овулацията си и да сведа секса до тези дни по възможност.И така-месец два-така се случи, че точно тогава се получи едно голямо закъснение на овулацията, аз си мислех че нямам такава.Тогава реших и започнах с тестовете и мерене на температура, паралелно с това следях и за симптомите-болки и цервикална слуз.За себе си знам-това сведе до минимум колебанията ми относно това кога ми е денят с овулация и ми помогна да таймирам всичко.
Всичко това не е задължително да го правиш, разбира се, но аз бих те посъветвала да мериш 3 цикъла Базална температура и да направиш тестове-просто за твое уточнение-какво се случва в тялото ти за един цикъл.Току виж откриеш нещо дребничко, което сега може да пречи, а в действителност с много малка намеса да се поправи.Искрено ти желая успех.Ако решиш да правиш нещо-на среща сме да помагаме! Hug
Виж целия пост
# 6
Ети и аз съм в същото положение.От март правиме опити и всеки път като наближи датата за следващия цикъл изпадам в едно много особено настроение.Надежди, мечти....а после разочарованието, че ми е дошло, сълзи, тъжни погледи.Наистина е рано за притеснения, но мисълта за бебе не те оставя на мира(поне мен де)и се питаш защо не се получава.За следващия цикъл си купих тестове за овулация.Опитай и ти с тях, нищо не губиш.Дано скоро и ние се зарадваме истински и се похвалиме с бременност Hug
Виж целия пост
# 7
Безкрайно много ви благодаря за всички окуражителни отговори Hug. Явно не сам единствената чакаща на опашката за бебета. След менструацията съм решила да си купя тестове за овулация, но ме посъветвайте акк и през какъв интервал се ползват, защото все още съм начинаеща.
А и не намирам къде е тази седмична тема - още съм неориентирана newsm78
И момичета за тази базална температура разбрах че трябва да се мери по едно и също време преди ставане, но има ли значение по какъв начин (къде)? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20668.0

Изчети всичко за Овулация, Тестове за овулация, Цервикална слуз и Базална температура.После питай за неясноти.  Това е седмичната тема-

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118949.0
Виж целия пост
# 9
Ети не се натъжавай,както са ти казали момочетата по-горе може да не сте нацелили момента
Ние също искаме второ бебече ,но не съм се захванала сериозно с тестове и мерене на Т а сме се оставили на късмета:)мъника също не стана веднага ,сега след няколко отрицателни теста продължавам да вярвам,че ще стане
Успех и скоро да се похвалиш с най-хубавата новина:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия