Дайте едно рамо!

  • 618
  • 12
Така, предполагам че повечето от вас си имат някаква мания, неща, които непрекъснато си купуват.
Та моята мания са панталоните и по-специално дънките. Харесах си едни страхотни дънчици на Мотиви, и сега се чудя дали да си ги купя...
От една страна - това са най-страхотните тъмносини, изчистени дънки, които, о, чудо, ми стават на дължина без да са ми широки в ханша....
От друга страна, с тях ще ми станат 6 чифта дънки.... плюс около 15 панталона за различните сезони...
Уф, да си ги купя лиииии? В крайна сметка няма да се развалят, я....
А и ако имах мания за диамантени бижута щеше да излезе далеч по-скъпо, а това са под 100 лв. все пак...
Вие в такава ситуация какво правите?  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 1
Купи ги, избери от останали един чифт ,който вече не носиш и подари ги на някоя приятилка. Така ще запазиш бройката  Grinning Такива сме жените..... ooooh!
Виж целия пост
# 2
Такива сме - както и по отношение на синдрома "Няма какво да облека. Ама НИЩИЧКО нямам", на който синдром станах жертва прясно тая сутрин.... ooooh!
Виж целия пост
# 3
Аз те подкрепям - щом са ти харесали толкова много, пък като чета явно са ти и по мярка, така че бързо към магазина  Peace
Виж целия пост
# 4
След като ти харесват ги вземи,защото после ще съжаляваш,че не си го направила.Аз почти винаги купувам на момента това,което ми е харесало,без да мисля колко други подобни неща имам.
Виж целия пост
# 5
Не разбирам точно проблема. Какво пречи да си ги купиш? Бройката ли? Къде има критерии за това колко панталона/дънки/блузи и т.н. максимално трябва да имаш? Щом имаш желание и възможност друго не ти трябва... Така че тичай към магазина!
Виж целия пост
# 6
от името на една нестандартна жена на която рядко и става нещо и почти всичко поправям след като купя най-малкото на дължина а и съм доста капризна та много трудно си харесвам нещо ти казвам щом много ти харесват и ти стават купувай защото внаги когато излезеш да търсиш нещо  конкретно не си намираме а най-хубавите неща се копуват така точно когато уж е ти трябват и без да си търсила пък и както казваш не се развалят все ще ги износиш  Laughing
Виж целия пост
# 7
Такаааа, ясно е, че ще ги купя.
Сега мисля подходящи обяснения за половинката, защото преди няколко седмици гардероба ми се срути (в буквалния смисъл) и бях абсолютно несправедливо обвинена, че това е станало заради свръх товар от дрехи. Та появата на още един чифт дънки ще доведе до апокалиптични прогнози за финансов и мебелен крах.
До момента ми хрумнаха следните оправдания:

1. Падна ми кръвното, ушите ми забучаха, причерня ми.... Нищо не помня, тия дънки ги видях като се прибрах
2. И аз съм човек, имам нужда от разнообразие, като не мога да сменям мъжете, поне на дънки да се нарадвам.
3. Какво са едни дънчици на фона на огромната вселена?
4. Обещавам, обещавам, много обещавам че до (Коледа, Нова Година, другата седмица) нищо - нищичко няма да си купувам.
5. Фактът, че обичам да си купувам дрехи НЕ Е причината ние да НЕ караме порше.

Уф, лигавя се,  нещо ми е зациклила работата и не мога да реша един казус тука, та диря вдъхновение във форумни приказки   bouquet
Виж целия пост
# 8
Я метни един чифт насам,че съм закъсала.
Иначе аз такива проблеми нямам.Едни обувки за сезон,едни официални,2-3 панталона и така.Не обичам да имам прекалено много дрехи. bowuu
Виж целия пост
# 9
Не 6,ами и 60 чифта да ти станат,купувай.Това си е в кръвта на нас жените,имаме си нужда от покупки и това е то..... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 10


Заповядай, това ще ти свърши ли работа?  Grinning
Виж целия пост
# 11

Заповядай, това ще ти свърши ли работа?  Grinning


И още едно - дясно Peace




Купувай Mr. Green
Виж целия пост
# 12
  Ефа,много ми напомняш за една героиня от поредица чиклит романи -Бети Б.-тя има такава мания Laughing,ама като се замисля,коя ли жена няма някаква си нейна пристрастеност-та то си ни е в кръвта Mr. GreenАз например,цял несесер имам с червила и сенки и разните му там мазила, и все очите ми търсят още по витрините Crazy-заплесвам се ,и туйто Crossing Arms-не мога да ги изразходя,но все купувам;особено ми "помагат" съфорумките тук,които все ще похвалят туй-онуй Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия