кървене след раждане

  • 766
  • 9
 Родих преди 48 днинормално раждане с доста шевове. Кървенето постепенно намаля и към 30-тия ден спря. След това имаше няколко чисти дни и после пак кървене за 2-3 дни, после пак малко почивка и сега от вчера пак имам кървене. Иначе се чуствам добре, нямам болки, а доктора ми е в отпуска и не ми се иска да му звъня без причина, а и да му се обадя той не е тук за да ме прегледа.Случвало ли се е на други раждали мами да им подължат толкова време лохиите и обезпокоително ли е това?
Виж целия пост
# 1
при мен беше около 2 месеца, на мои приятелки по 2 седмици, така че при всеки е различно и  е нормално.
Виж целия пост
# 2
Моя лекар ме предупреди да го търся, ако кървенето спре преди 20-тия ден, защото трябва да ми даде хапчета, за да го продължи ..., имах периоди на затихване и после усилване на кървенето, но и при двете раждания към 40-ия ден приключи. Успех и не се шашкай!!!
Виж целия пост
# 3
При мен беше близо 2 месеца
Виж целия пост
# 4
При мен беше горе-долу като при теб, само че аз родих със секцио. Ту се засилваше, ту намаляваше. Продължи около два медеца. Няма нищо обезпокоително вероятно, но когато се прибере доктора ти, задължително иди да те прегледа!
Успех.
Виж целия пост
# 5

Преди време пуснах такава тема,но и на мен ми вървеше около 50 дена  Tired
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110845.0
Виж целия пост
# 6
namen sa6to mi be6e taka s tazi razlika 4e na men 40 dena mi varvia bez da mi spira
Виж целия пост
# 7
И при мен беше около 40 дена, след което спря за малко и после си тръгна нормално. Но все пак, ако се безпокоиш по-добре му звънни, от това, което му кажеш, той ще прецени дали трябва да те види д-р или всичко е наред.
Виж целия пост
# 8
    При мен продължи около 70 дена, но последните 10-ина по-леко.Но сега цикъла ми е както преди, нормален.Обаче все още не съм се преглеждала, а знам ,че трябва.
Виж целия пост
# 9
Аз съм секцио и лохиите се изтичаха около 10 седмици, като периодично се намаляваха, увеличаваха и от време на време спираха. Обикновено като се пренатоварвах физически се увеличаваха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия