Височината на сгъваемите кошари?

  • 649
  • 9
Мами, може ли някоя от вас, която има вкъщи сгъваема кошара да измери височината и. В частност ме интересува на Бертони ето тазивисочината от дъното, не от пода.
Виж целия пост
# 1
няма ли кой да каже?
Виж целия пост
# 2
Имам я, но ми е сгъната  newsm78, ако никой не се отзове ще я разгъна да я премеря и ще пиша  Grinning, ако те притеснява дали детето може да прескочи-НЕ, трябва детето да е поне 90см. високо, за да може да прескочи, а те на тази възраст няма какво да правят в такава кошара освен да спят в нея  Grinning
Виж целия пост
# 3
Ами на мен ми се иска да взема такава, защото откакто се изправя постоянно бие глава по креватчето. Обиколниците не помагат за да не реве след това. Ще я ползваме за спане и да го оставям за малко през деня докато спре да залита из креватчето. Притесненията са ми свързани точно с възможността да се опитва да прескача.  А също така и стабилни ли са им страниците на тези кошарки, като се облегне да не се огъва?!
Виж целия пост
# 4
Утре ще я измеря, но мисля, че беше към 80 см.  Със сигурност не е 90 см, но няма как да прескочи, не се притеснявай  Peace
Виж целия пост
# 5
Утре ще я измеря, но мисля, че беше към 80 см.  Със сигурност не е 90 см, но няма как да прескочи, не се притеснявай  Peace


Не казвам, че кошарата е 90см., а че детето трябва да е поне 90см за да я прескочи  Wink
Виж целия пост
# 6
Към 2г. и 1/2 синчето успя да излезе от кошарата си. И то, ако тя е до високо легло допряна и той само да се преметне. Така, че кошарите са си бая дълбоки.
Виж целия пост
# 7
Утре ще я измеря, но мисля, че беше към 80 см.  Със сигурност не е 90 см, но няма как да прескочи, не се притеснявай  Peace


Не казвам, че кошарата е 90см., а че детето трябва да е поне 90см за да я прескочи  Wink

ОК, може и аз да не съм прочела добре Peace

Да, 80 см е. На Чиполино е нашата и я ползваме когато пътуваме нанякъде - много е удобна.
Виж целия пост
# 8
Моята е същата височина около 80 см  Peace
Виж целия пост
# 9
Към 2г. и 1/2 синчето успя да излезе от кошарата си. И то, ако тя е до високо легло допряна и той само да се преметне. Така, че кошарите са си бая дълбоки.

Хе-хе Шани, за моето синче явно не са толкова дълбоки кошарите, защото на няколко пъти щеше да прескочи кошарата още преди месец и половина /1г9м/. И от тагова не я ползвам, а много ми се щеше още време да си стой в нея. Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия