таблетките на Чико за студена стерилизация

  • 506
  • 4
Мили мами, налага ми се да ги ползвам и взех, но без оригиналната кутия и след дългото обяснение на продавачката установих после вкъщи, че съм забравила половината процедури:-((Нищо не открих с търсачката тук и в интернет магазини търсих:-( Моля, който ги е ползва/л да каже точно кога, какво и как се правеше Rolling Eyes
Благодаря ви много
Виж целия пост
# 1
Мога да ти кажа как действах с течността за студена стерилизация на Чико, предполагам, че процедурата е една и съща - потапят се в течността 30мин след което се изплакват с преварена вода. Разтворът се ползва 24ч  Laughing
Виж целия пост
# 2
Една таблетка се разтваря в 5 литра студена вода. Шишетата и бибероните се стерилизират 30 минути и се изплакват с преварена вода. Разтвора може да се ползва 24 часа. Това е. Аз съм ги ползвала тези таблетки. Моя съвет е като изплакваш - преварената вода да е топличка , а не студена. Според мен така се изплакват по добре.
Виж целия пост
# 3
мерси! Грешка първа... изплакнах с обикновена вода след течността... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
мерси! Грешка първа... изплакнах с обикновена вода след течността... Rolling Eyes


Е, не е чак толкова страшно  Grinning

Аз разтварях половин таблетка в 2 литра вода, защото не ми беше необходима толкова много стерилизираща течност /за 2 шишета и бибероните/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия