за фотоепилацията

  • 1 664
  • 18
Момичета, имам питане. Направих си фотоепилация на подмишници. Косъмчетата ми бяха тръгнали тъкмо да поникват. Казаха ми, че не трябва да ги пипам. Да, ама ходя само с блузи и това ме влудява вече. А и друго, нещо много скептично съм настроена за резултата.
Има ли ефект, т.е. по-скоро какъв е?
И колко пъти сте повтаряли процедурата?
А на какви цени? На мен ми струваше 5лв. на импулс.
Някой правил ли е сравнение върху себе си между фотоепилация и лазар?
Виж целия пост
# 1
Искам да споделя печалният си опит от фотоепилация в Дерма вита. Рекламата им е следната: "Д-р Катя Паскова е лекар - дерматолог с висока теоретична и практична подготовка. Високият професионализъм, който влага в работата си дава сигурност на пациентите да й се доверят 100%." При записване на час по телефона са подвеждащо любезни, но старотелно отбягват конкретните отговори относно процедурата. За линия на корема първоначално обявиха цена от около 70 лв, защото площта била малка и в тези случаи работели не на импулс, а с фиксирана цена. Когато отидох в уговореният ден, ме накараха да попълня някаква декларация дали пуша, имам алергии, чуствителна кожа, дали пия лекарства и др, която директно прибраха в някакъв шкаф и никой не прочете. Появи се въпросното светило за 3 сек. само за да ме уведоми, че всъщност "удоволствиет" няма да струва 70, а около120-150 лв., защото щяли да бъдат използвани 20-30 импулса. Съгласих се с това, а "високата професионалистка" напусна помещението и дойде някаква сестра да извърши процедурата. Самата процедура беше около 3-4 мин и през цялото време миришеше на изгоряла коса. След приключването ме уведомиха, че са използвани 60 импулса и това струва 180 лв. Понеже съм кокошка си платих и си тръгнах. Лошото е, че вече втора седмица имам рани от изгарянето и съм на червени резки, като не забелязвам да има поне един паднал косъм, както те твърдят. Това е което мога да разкажа, но съм възмутена от начина, по който хора, които имат претенции да са лекари третират нещастниците, които са се обърнали към тях. Ето и снимка с резултата:
Виж целия пост
# 2
Ужас, аз заради такива случки не мога да се навия да отида, все чета и чета, за да намеря център или професионалист от който всички са доволни, но явно няма еднакви мнения, и това ме стряска малко.
 А затова немога да дам и мнение по темата, извинявам се на авторката, че я разводнявам.
Виж целия пост
# 3
Аз за сега съм доволна. Косъмчетата започнаха да падат на деветия ден. Ама сега да видиме какво ще стане като започнат да никнат наново. Тогава е интересното
Виж целия пост
# 4
От две години си махам мустаците с фотоепилация и съм много доволна. Импулса струва 5лв, а процедурата я правя вече на 2 месеца. Никога не съм имала издънки, като при тази д-р, Perserhone съчувствам ти искренно. Защо не я подгониш? След лекия спам- веднага след фотоепилацията ми правят коломаска.С две думи доволна съм.
Виж целия пост
# 5
Bifana, доколкото ми е известно, при фотоепилация не би трябвало да се правяи кола маска, понеже за следващата процедура трябва да имаш отново добре порастнали косъмчета. Аз също си правя фотоепилация на тази зона и всеки месец ходя по веднъж, определено има резултат!  Grinning
Всъщност кола маската не вреди на процедурите, но пък ги забавя, явно затова ходиш по-нарядко.
Успех в борбата с досадните косъмчета!    bouquet
Виж целия пост
# 6
До Evjeni и Bifana
споделете опит къде сте ходили на фотоепилация. Може би аз не съм попаднала на подхощящото място. Вече трета седмица чакам някакъв косъм да падне, но не забелязвам. А раните по корема са още по-трагични, дори не искам да публикувам нови снимки, че съвсем ще уплаша хората.
Виж целия пост
# 7
Салона, в който ходя се намира в Люлин 10. Тава е , като излезеш от тунела веднага в локалното платно и първата в дясно. Заставаш с лице към Принцес и в  блока в дясно се намира салона. Третият вход, до тях има магазин на ТСМ. Но в понеделник почиват. За съжаление нямам телефон, но ако те интересува ще скокна утре да взема.
Виж целия пост
# 8
нЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ПО-ПОДРОБНО ДА ОПИШЕ КАКВО Е ФОТОЕПИЛАЦИЯ.С нея не се ли премахват космите трайно т.е. да умира луковицата.
Виж целия пост
# 9
до колкото знам, разрушава се корена на косъма. Не падат напълно, просто изтъняват и стават почти незабележими, аз още не съм стигнала до етапа "едва забележими", но напредвам  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз взех да се навивам за фотоепилация, защото не мога да се преборя с тези космаци. Събирам всякакво инфо...
Щом един импулс е 5лв, за горна устна колко импулса трябват? Мен ме интересува за крака обаче, някой ако знае колко излиза една процедура..
Виж целия пост
# 11
аз си правя горна устна, но не плащам на импулс, просто ми казаха цената - 30 лв
Виж целия пост
# 12
Много съм доволна от фотоепилацията, ходя от близо две години, космаците са вече мъхчета и през 3 месеца давам по около 20-30 лв. за брада и мустаци. По 5 лв. на импулс, който е с големина около 3 кв. см. Сами сметнете колко трябва за едни крака.............. newsm78
Виж целия пост
# 13
До Evjeni и Bifana
споделете опит къде сте ходили на фотоепилация.
Аз в Редута. Собственичката е една готина, нахакана мацка. Сега ходи в Англия, взе всякакви сертификати и нова машина. Каза, че такава машина няма за момента в БГ. Взела я със всякакви светлини (както я майтапих аз), т.е. ще помага за белези и т.н. Обаче на мен ми се вижда скъпичко. Взе ми 150лв за подмишници. За тия пари, та и за по-малко хората си правят подмишници и цял триъгълник
Виж целия пост
# 14
На мен горна устна ми струва 10лв, триъгълник и подмишници- 60лв,за големи площи се ползва отстъпка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия