Руси кичури по време на бременност?

  • 3 015
  • 27
Може ли да си направя руси кичури при положение, че съм бременна в третия месец??? Дали това ще навреди на плода????
Виж целия пост
# 1
Едва ли. Много жени се боядисват по повече от веднъж през бременността. Имай в предвид, че косата е по-различна под влияние на хормоните през бременността и не е ясно как ще реагира ...
Виж целия пост
# 2
Няма да навреди по никакъв начин, защото когато се правят, не се докосва кожата на главата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Аз през цялата бременност си правих, даже ми ставаха по хубави.
Виж целия пост
# 4
Няма да навреди,само на теб може да ти стане гадно от миризмата на боята,аз до сега два пъти съм си правила Wink
Виж целия пост
# 5
  Аз съм в 6-ия месец и не съм спирала да си правя кичури PeaceДа не говорим,че някои мами не спират и да се боядисват Wink-стига да не те дразни миризмата на боята,не виждам как може да повлияе на бебето Mr. Green
Виж целия пост
# 6
не
Виж целия пост
# 7
разбира се че можеш, и аз си имам и си ги поддържам и през бременността....
дори с фризьорката съм разговаряла по този въпрос, няма нищо страшно за бебчо
само да преодолееш миризмите и жегите ти самата.....  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз през цялата бременност си правих, даже ми ставаха по хубави.

и на мен също! Wink
Виж целия пост
# 9
Аз през цялата бременност си правих, даже ми ставаха по хубави.
Peace
Защо наистина стават по - хубави.
Виж целия пост
# 10
Нямаш проблем да си правиш кичури Peace
Виж целия пост
# 11
И аз си правих 2 пъти кичури през бременността, никакъв проблем Peace
Виж целия пост
# 12
Ако не ти става лошо проблем не виждам  Crazy
Аз през бременността си смених изцяло цвета - от черно та сега на русо.. (т.е с цялостно обезцветяване) и 2те с бебка сме в страхотно здраве  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Разкрасявай се спокойно  bouquet Аз всеки месец си изрусявах корените и всичко е ОК. Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 14
Благодаря Ви момичета, много ме зарадвахте Laughing Laughing Laughing! Още другата седмица ще се разкрася! Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия