Пият ли мъжете ви...кърма?

  • 15 914
  • 129
Провокира ме друга тема.
За година и 8 месеца мъжа ми не стана дърто кърмаче. Mr. Green Въпреки, че в началото, когато се цедях го питах не иска ли да опита. Аз опитвах, от любопитство, да видя какво давам на детето, после като размразявах поредната вече негодна кърма си сипвах в кафето, и улични котета храних- ей тъй, да не остава, че ми беше жал. Но той е по-консервативен и все ми отказваше. Все си мисля, че му е гадно някак, все едно някакъв отходен продукт е кърмата...
Интересно ми е как е с чуждите мъже... и кърменето. Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Моят съпруг беше много против да опита и то защото му казали, че кърмата е много близо ПО СЪДЪРЖАНИЕ до козето мляко. Но той беше пропуснал тези важни думи "по съдържание", та дълго го прилъгвах поне да опита. Веднъж си сложих малко на пръста и той вкуси, но повече не е.
Виж целия пост
# 2
 Laughing не
Виж целия пост
# 3
Моят мъж твърдо отказва да пробва кърмата. Аз го бъзиках, че ще му на направя фрапето с кърма. Но пък кумовете ни проявиха завидно любопитство и опитаха  Simple Smile
Казаха, че им е блудкава. На мен пък  ми сладни. Но не съм я ползвала вместо мляко. Wink
Виж целия пост
# 4
пробва ведньж, но само от любопитство....повече не иска Grinning да подяжда малкото
Виж целия пост
# 5
Пробва от любопитство, ама доста изпи Grinning Май му хареса Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм го няколко пъти за помпа  Crazy И доста дегустаторската се изказваше - отначало било като вода със захар.. после идвало чак млякото  Mr. Green
Ама така изцедено не ще да го пие  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Опитвал е  Mr. Green
Но се отнася към гърдите ми като към собственост на бебето Simple Smile С едно такова страхопочитание  Crazy
Дори понякога се шегува дали малкия разбойник спял дълбоко и нямало да разбере, че му се "радва" на манджата  Mr. Green

Виж целия пост
# 8
В началото опита от чисто любопитство, каза че е хубаво.
Понеже все говорим колко е полезно, универсално и лековито човешкото мляко, на няколко пъти след работа когато е имал коремобол ме е карал да му цедя по глътка. Дали му помага млякото или вярата не знам, но спира да се се присвива Grinning
Виж целия пост
# 9
 Отказва категорично! Казва, че гърдите ми са "съдинките" на бебо!  Laughing
Виж целия пост
# 10
Само е опитвал Laughing
Виж целия пост
# 11
Предлагах му няколко пъти- току- що изцедена. А той мрънка нещо и върти глава в знак на отказ. И директно от източника предлагах- ползвал ги по друго предназначение, за сукане бил голям Laughing Е, аз съм си я опитвала моята. И на мен ми сладни.
Виж целия пост
# 12
Направо от извора е пробвал Simple Smile Казва, че сладни.
Виж целия пост
# 13
аз понеже бях изкукала след като родих, та предлагах на всички приятели тази уникална възможност - че кога иначе такава оферта !

УВИИИ

всички ме гледаха като луда и си казваха... ще и мине на Калинчето... ще се оправи.  Laughing

мъж ми според мен тайно пробва под прикритие (той доста си пада по цици). ама не го кефи. официалната версия е, че гнусота.

Сестра ми имаше много кърма и правеше крем карамел и капучино, ама само аз знаех от къде е млякото  Joy
Виж целия пост
# 14
ми близна веднъж от изцедената и това беше каза че е сладка...и толкова...Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия