до кога :(

  • 922
  • 11
до кога ще ми "валят" гърдите? имам кърма да изхраня цялото семейство, постоянно тека и не мога да понасям допира на никаква материя до гърдите си. на практика почти си живея гола до кръста
Виж целия пост
# 1
Ами ползвай подложки за кърма - за еднократна употреба.

Иначе мога да кажа, че при мен се регулира кърмата някъде след 2-3 месец.
Виж целия пост
# 2
Да, подложките за сутиен са ми пръв приятел!  Laughing  Laughing

И моите гърди "текат" и опитът да спя без сутиен в началото след раждането водеше до постоянна смяна на нощници, защото се мокреха...

Сега текат само през нощта /когато кърменето е през по-голям времеви интервал/, но с подложките не усещаш нищо.
Виж целия пост
# 3
Аз още от родилното започнах да слагам сутиен. Използвах подложки за кърмачки близо 6 месеца, защото и моите гърди течаха. Сутрин като се събуждах, въпреки подложките нощницата ми пак беше мокра (това първите 3 месеца). Като започвах да кърмя Ники, свободната гърда струеше като фонтанче.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: 2 в 1
до кога ще ми "валят" гърдите? имам кърма да изхраня цялото семейство, постоянно тека и не мога да понасям допира на никаква материя до гърдите си. на практика почти си живея гола до кръста


И аз съм така, ползвам сутиен за кърмачки с подплънки за кърмачки, иначе не става
Виж целия пост
# 5
Когато сложиш сутиен и подложки - ще спре да тече.
Виж целия пост
# 6
Ползвах подплънки за еднократна употреба на Avent.
В началото и аз преливах.
Сега ми се регулира кърмата и всичко е ок.
Изцеждай се и съхранявай във фризера.
После можеш да я ползваш.
Виж целия пост
# 7
имам подложки, но допира на каквото и да е до зърната ме подлудява, нали ви казвам, почти си живея гола до кръста, сменям дрехи до полуда, нося разни широки с предно закопчаване и почти през цялото време съм разгърдена, накапала съм цялата къща (току ми лъсне някое накапано петно тук-там)
Виж целия пост
# 8
А цедиш ли се след кърмене? Ако да , опитай постепенно и внимателно да спреш, при мен това помогна да се регулира кърмата...
Виж целия пост
# 9
Ако правилно виждам, минали са само 2 седмици, откакто си родила. Има време, кърмата ще се регулира. Пробвай безшевни сутиени, някакви модели с гладки памучни чашки, етс. Ще се оправи и това. Можеш да мажеш зърната с Лансинох, за да не са ти така чувствителни.
Виж целия пост
# 10
И аз ти предлагам да се мажеш с Лансинох-а , наистина няма да са така чувствителни зърната . Препоръчват го за мазане и преди душ - за да не се дразни кожата от водата , сапуна , гъбите , и да не се пресушава прекомерно . Би трябвало да помогне в твоя случай , и да започнеш да понасяш допира на дрехи и подплънки . А пробвала ли си ако сутиена и подплънките са точни , т.е. няма триене по кожата , а ти прилепват плътно ? Аз в началото когато имах леко разранени зърна мажех обилно с Лансинох-а и слагах на зърното малки марлички , после подплънки и сутиен .
Виж целия пост
# 11
нямам ранички (вече не), просто някаква свръхчувствителност, сърби, боли, стават твърди и напрегнати, направо ме докарват до лудост
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия