Мога ли да смеся два вида каши?

  • 1 189
  • 18
Бебо не харесва много оризовата каша на Нестле, а ябълковата на Хумана си я хапва с желание и въпросчето ми е мога ли да ги смесвам двете каши или не? Аз ги правя с АМ и вместо две лъжички от едната да сложа по една лъжичка от двете  newsm78
Виж целия пост
# 1
Няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 2
Да,и аз съм го правила.Нищо му няма на бебо.Като ми остане 1-2 лъжички от една,добавям няколко от друга.
Виж целия пост
# 3
Смесвай смело -и аз го правя- няма проблеми Hug
Виж целия пост
# 4
смесвай.няма проблем Peace
Виж целия пост
# 5
Смесвай смело -и аз го правя- няма проблеми Hug
Peace
Виж целия пост
# 6


 Peace
Виж целия пост
# 7
Рядко правя само от една каша. Винаги имам поне 2 отворени и ги смесвам. Това ми напомня, че доста отдавна не е яла каша май Embarassed
Виж целия пост
# 8
Може,изобщо не се притеснявай. Peace
Виж целия пост
# 9
Когато имаме проблем с коремчето му давам само безмлечна оризова каша. Като отшуми проблема и имам останала оризова каша гледам да му я смеся с някаква друга, за да му е по - вкусна, докато постепенно минем пак на каша с АМ - така че, смесвай смело.
Виж целия пост
# 10
Бебо не харесва много оризовата каша на Нестле, а ябълковата на Хумана си я хапва с желание и въпросчето ми е мога ли да ги смесвам двете каши или не? Аз ги правя с АМ и вместо две лъжички от едната да сложа по една лъжичка от двете  newsm78

Не съм смесвала, но не виждам проблем  Peace
Виж целия пост
# 11
Смесвала съм от различни марки когато остане малко от предишната.Не мисля че е проблем.
Виж целия пост
# 12
може, може и плодово пюре да добавиш
Виж целия пост
# 13
Само еднакви марки съм смесвала.
Виж целия пост
# 14
Аз добавям ябълковата на Хумана към чиста оризова (Блевит, Хип) и към чиста царевица (Фризокрем).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия