Препоръчайте ми хотел на Шипково

  • 15 684
  • 16
Не е нужно да е супер лукс,може и квартири или каквото се сетите.
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Свържи се с Весела77, тя живее там и ще ти даде пълно инфо. Само имай в предвид, че сега там е доста студено, все пак е Балкана. Знам, защото свекър ми е там в момента.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ,ама как да я намеря Весела77?
Виж целия пост
# 3
Шипково изобщо не ти го препоръчвам. Пълна скръб. Най-добрият хотел уж е Йоанна, но съм чувала, че и той не струва. Аз съм била в х-л Жити - не съм доволна. За квартири забрави -  откровена мизерия. Ако все пак по някаква специална причина държиш на Шипково, погледни тук

http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?city=40

И имай предвид че там е ужасно влажно и навсякъде мирише на мухъл. Топлите дрехи са задължителни.

С Гугъла ще намериш още връзки.
Виж целия пост
# 4
Мов приятелка ми препоръча х-л Планински рай. От няколко години всяка година ходи там на почивка и е много доволна. Смятам да правя резервация за една седмица за там. Все още не зная какви са цените.
Притесняват ме малко негативните мнения за Шипково.
Особено много се чудя на това:
И имай предвид че там е ужасно влажно и навсякъде мирише на мухъл. Топлите дрехи са задължителни.
Къде е това "там"?  newsm78 В същност приятелката ми не спомена нищо подобно за въпросния хотел.
Освен това ми каза, че е ходила и в края на септември и е било доста слънчево, и лесно за изгаряне (на басейна).
Ами сега? Thinking
Виж целия пост
# 5
 Tsveti7, всяко лято съм в Шипково / имаме фамилна къща там/,това което го пишеш за влагата откъде го измисли?
Berni, ще пиша на Весела на лични да се свърже с теб или да вземе участие по темата.
Виж целия пост
# 6
Tsveti7, всяко лято съм в Шипково / имаме фамилна къща там/,това което го пишеш за влагата откъде го измисли?
Berni, ще пиша на Весела на лични да се свърже с теб или да вземе участие по темата.

Извинявайте за намесата. Два пъти съм била там по случайност мнението ми е формирано от впечатленията ми и от разговорите с други хора. Чувствам се длъжна да предупредя като видя тема за Шипково, не искам да обиждам тези, които са свързани с него. Peace
Виж целия пост
# 7
На мен/нас ни харесва в Шипково. Миналата година бяхме за 3 дни с двумесечно бебе в х-л Йоана - аз определено имах нужда от такава почивка. Преди седмица се върнахме от една станция и пак сме доволни. Не търсим лукс, а почивка в Балкана - Шипково напълно ни задоволява.
Топлите дрехи наистина са задължителни - все пак е Балкан, но и аз не съм съгласна за мухъла. Миналата година в Йоана беше прясно боядисано, чисто и свежо. За другите хотели не мога да кажа нищо.
Току що прочетох в една друга тема, че е скучно - да, ако търсиш дискотеки и нощни заведения - няма такива. Има две кръчми с жива музика и още няколко по-малки - мисля, че са напълно достатъчни за такова място и за хората, които ходят там.
Виж целия пост
# 8
Ако възможностите ви позволяват, определно по-добрият вариант е Чифлика. На 10-ина км. от Шипково, има 2 доста добри хотела - "Веника" и "Дива".
В Шипково бяхме на Нова година в х-л Жити. Не е нещо особено, но става. То тогава хотелът беше пълен, но съм чувала, че през останалото време не е особено посещаван. Като цяло отзивите за него не са много добри, макар че ние нищо лошо не видяхме.
Виж целия пост
# 9
http://www.villa-shipkovo.com/
Виж целия пост
# 10
Ходила съм в Шипково години наред на квартира всяко лято- Вила Катя (сори, нямам телефона). И 2 две лета в Чифлика. Това лято ще заведа и детето в Шипково. И двете места ми харесват, но повече Шипково, защото басейна не е така горещ, по-спокойно е, по-евтино е  и най-вече Аз се чувствам страхотно там.
Виж целия пост
# 11
Ходя в Шипково вече много години( от 9-годишна).
Препоръчвам вила "Боровец"
Виж целия пост
# 12
Аз също съм ходила вече няколко пъти в Шипково. Мога да ви препоръчам хотел "Бакхус"  newsm74 (на влизане в Шипково, откъм Троян). Имат страхотна кухня  newsm22 , басейн с минерална вода  coolcool и инфрачервена сауна. Прекрасно местенце, ако търсиш спокойствие, красива природа и добра храна. Само че от Южна България малко ни натежава пътят през Беклемето, иначе много по-често щяхме да ходим  Thinking
Виж целия пост
# 13
и инфрачервена сауна. Прекрасно местенце, ако търсиш спокойствие, красива природа и добра храна.
Извинявам се за офтопика, обаче какво ще рече тази инфрачервена суна? Не бяха ли вредни инфрачервените лъчи, наред с ултравиолетовите или нещо се бъркам?
Моята фурна има инфрачервено лъчение-много добре запича пилешкото месо... Wink
Виж целия пост
# 14
Запис да следя темата, и мен ме интерсува!
Бакхус не е ли много на пътя? И ако е винаги фрашкано в ресторанта не е ли шумно като цяло? Инак ми се стори ок и на мене...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия