Заменя ли гладенето пералнята със сушилня?

  • 2 077
  • 16
Една позната ми каза че има пералня със сушилня, като сушилнята незнам на какъв принцип била, но доста време сушала дрехите и доста ток харчела, но след това дрехите нямали нужда от гладене. Та въпросът ми е към мамите с такива перални- вярно ли е това? Напоследък нямам никакво време за гладене и се чудя как да си реша проблема, а мъжът ми ходи с ризи на работа и няма как да не ги гладя, пък и не ми харесва децата да са с неизгледени дрешки.
Виж целия пост
# 1
 Joy Joy Joy
Ей, големи хуморески бре  hahaha
Виж целия пост
# 2
Доколкото знам е точно обратното Naughty
Виж целия пост
# 3
При ризите докле не мине ютията, няма спасение! Вместо да си взимаш сушилня с тази цел, като не ти се глади, пращай мъжа ти да си носи праните ризи за гладене в химическо чистене, май по 3лв. беше за бройка.
Виж целия пост
# 4
То си зависи кой колко е претенциозен, но риза, извадена от пералня направо да се облече newsm78 - май няма такъв случай. Фланелка - иди-дойди, въпреки че на мен и те не ми изглеждат хич добре без да е минала ютията Flutter
Виж целия пост
# 5
Обратното Peace
Виж целия пост
# 6
Пълни глупости,дрехите след сушенето са си доста измачкани,в никакъв случай не минава без ютия.
Виж целия пост
# 7
При мен лично не, но имам позната, която дори няма ютия вкъщи, а никой от семейството не изглежда "смачкан". Всичко зависи от материята на дрехите, дали успяваш да ги извадиш веднага като свърши сушенето, дали ще имаш време да ги сгънеш непопсредствено след това...явно не е невъзможно, но аз лично не успявам да постигна този ефект  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
.. а никой от семейството не изглежда "смачкан"...

вгледай се по-добре. Аз от километри "надушвам" и виждам неизгладената дреха/сп.бельо Wink
Виж целия пост
# 9
При мен лично не, но имам позната, която дори няма ютия вкъщи, а никой от семейството не изглежда "смачкан"...

Аз съм като твойта позната  Peace И явно една от малкото, на която сушилнята спестява гладенето  Peace
Виж целия пост
# 10
Да и аз рядко гладя, но специално ризи- не може без да се изгладят. При мен не илизат много намачкани, но все пак не могат да се облекат направо така. Има си гънки, както при всяко сушене. Идеално изгладени ми излизат хавлиите- без нито една гънчица, просто идеални.
Виж целия пост
# 11
Ей, това ми звучи като вица за ютията с дистанционно управление Joy
Виж целия пост
# 12
Пълни глупости.Е, мойта сушилня не е комбинирана с пералнята(отделно е), но дрехите винаги са си измачкани, като се изсушат.
Виж целия пост
# 13
При мен е точно обратното, дрехите ги вадя много измачкани.
Виж целия пост
# 14
Моята сушилня е самостоятелен уред (не с пералня). Има си специална програма  "за изглаждане" , но в нея слагаш максимум 1 кг багаж или 3-4 ризи и и ги продухва и разпъва сума ти време. Това е ако ти трябват бързо хем сухи, хем изгладени. Обаче при нормална програма за 6 кг. пране дрехите си излизат прилично намачкани, е не толкова колкото от пералня, но пак някои няма как да ги облечеш преди да ги изгладиш. Все пак положението е по-добро от пералня и например бебешките дрехи след простор ги гладя, но след сушилня директно ги сгъвам и прибирам. За някои други дрехи номерът не минава, обаче за съжаление
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия