Раждане и наднормено тегло

  • 1 219
  • 13
Бъде6ти и настоя6ти мами,моля споделете каква ви е информацията за раждане при наднормено тегло...има ли проблеми.
Ка4ила съм близо 30кг и се притеснявам,мисля и за кръвното налягане и т.н.
предварително благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Миличка,аз качих 38кг Embarassed и родих безпроблеми.Желая ти успешно раждане.
Виж целия пост
# 2
Ми аз при първата беменост качих 26 и родих нормално за 5 часа не се безпокой толкова в коя седмица си т.е още колко ти остава?
Виж целия пост
# 3
Зечова   , в 34 седмица съм
Виж целия пост
# 4
Ми то зависи и от структората на тялото ти!Лекарите какво те съветват?
Виж целия пост
# 5
Ами аз качих близо 30кг-и не съм хич висока 160см и тежах 90кг и успях да родя нормално и то без усложнения.
Ми то зависи и от структората на тялото ти!Лекарите какво те съветват?
Иискам да кажа че на мен лекарите ми гарантираха че няма да мога да родя нормално защото съм била ниска и дебела #Cussing out и структурата на тялото ми не е за нормално  Naughty-е да ама можело и то доста лесно Hug
Виж целия пост
# 6
Аз качих 23 кг (95кг при ръст 174), но мисля, че трудностите при раждането ми бяха обусловени от съвсем други неща, а не от теглото. Вярно, че наднормено тегло би могло да е проблем при бременност и раждане, но ако си със силно наднормено тегло още преди забременяването.
Виж целия пост
# 7
Миличка,аз качих 38кг Embarassed и родих безпроблеми.Желая ти успешно раждане.

И аз така  Peace Леко раждане и не се притеснявай
Виж целия пост
# 8
Аз съм вече + 15 (пет от които в последната 1 седмица) и не мисля че е толкова стряскащо. Все пак, голяма част от тези килограми са задържана вода.  Wink
Виж целия пост
# 9
едва ли килограмите имат такова значение newsm78
от тези килограми може обаче да имаш високо кръвно, което вече е проблем
но не се притеснявай
леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 10
Аз качих 35 кг по време на бременността, родих трудно, но то беше защото беба тръгна по-рано, та се опитвахме да я задържим и т.н. Мисля, че лекарите при мен се притесняваха заради високото кръвно налягане. А за дебелината една лекрака ми каза, че след това по-трудно зарастват шевовете и епизиотомията на по-пълните жени, но аз попаднах на добър лекар (д-р Динчо Георгиев от Тина Киркова), който явно ме е зашил много добре и бързо се възстанових. Желая ти успех с раждането - после ще слабееш Grinning
Виж целия пост
# 11
Олееееееееееее що глупости ми слушаха ушите докато бях бремена и качих 25 кила. То не бяха лекари да ме плашат и близки да ми дават за пример познати дето по 50 кила качили  Laughing Направо ти съчуствам Heart Eyes Не стига, че ти тежи вече, нестига че неможеш да се понасяш такава безформана ами и те плашат с разни простотии!!!!!!! Все едно че можеш да ги свалиш тия кила сега.. Айде не ги мисли, качила си ги щото твоя организъм така е решил. Няма да имаш НИКАКВИ проблеми независимо от начина на раждане  Peace
Виж целия пост
# 12
Sillveto Simple Smile благодаря за разбирането.
Аз се притеснявам,за6тото съм ве4е над 100 кг,а ми остава о6те малко време.Не 4е няма да мога да ги сваля,с времето вси4ко става,а да няма проблеми при раждането на бебо.
Виж целия пост
# 13
Sillveto Simple Smile благодаря за разбирането.
Аз се притеснявам,за6тото съм ве4е над 100 кг,а ми остава о6те малко време.Не 4е няма да мога да ги сваля,с времето вси4ко става,а да няма проблеми при раждането на бебо.


Ами че 100 е много хубаво число  Hug Айде моля те ...
Да си призная аз бях малко над 100 като влязох да раждам  Embarassed След секциото излязох с 15 по малко. Ако приемаш съвети послушай ме - като родиш и излезеш със свалени кила всеки ще те тъпче за да имаш кърма. Тогава си наложи да се ограничаваш от сладко и тестени. Не мога да си простя, че позволиха да кача килограмите които загубих с раждането....  #Cussing out поне ти да успееш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия