Борса за памперси!!!

  • 1 710
  • 6
Много ще съм благодарна на всеки, който ме упъти към борса за памперси. Водя голяма борба с разни фирмички. Помощщщщщщ и предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
В Обеля има борса
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря, но знаеш ли точен адрес? Тя Обеля не е малък квартал;)
Виж целия пост
# 3
И в Надежда за бройка 20 стотинки.
Виж целия пост
# 4
Борсата е "Бебе Вики"и е в посока от метрото към Обелско шосе.Намира се на втората пряка/ул.№4/ или на третата/ул.№9/отляво.Преди да свиеш в ляво ще видиш нова бяла къща с висока зидана ограда.Има и табела.
Голямо обяснение дадох Embarassed
Ако искаш ще те заведа лично  bouquet
Виж целия пост
# 5
Май ще е най- добре да ме заведешшшшш  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning. Аз че нищо не разбрах това е нормално, ама и мъжът нищо не отбра, а той е на ти със пътните артерии. А там има ли разнообразие, мен ми трябват най-вече Молфикс. Борих се с Бебелан ама не се разбрахме нещо  Rolling Eyes, много са велики!!!
Виж целия пост
# 6
Май ще е най- добре да ме заведешшшшш  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning. Аз че нищо не разбрах това е нормално, ама и мъжът нищо не отбра, а той е на ти със пътните артерии. А там има ли разнообразие, мен ми трябват най-вече Молфикс. Борих се с Бебелан ама не се разбрахме нещо  Rolling Eyes, много са велики!!!
памперсите които се продават там не са някоя определена марка и не са опаковани-ако ти трябват за магазин няма да ти свършат работа-внасят ги на бройка с цели контейнери и са омешани-там на място ги сортират по размери и качество-от там пазаруваме за децата от домовете трето качество за 9 ст-повечето нямат лепенки ама според мен са ок
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия