Докога в корито?

  • 3 209
  • 33
До каква възраст бебетата се къпят в корито?После във вана или под душа?
Виж целия пост
# 1
В корито докато може да стои добре право. /Нещо като храненето - твърда храна катои седи и държи.../
Право под душа. Ваната е много сложно, бавно и водоемко занимание.
Виж целия пост
# 2
Аз малко преди годинката извадих коритото от употреба и сега сме в банятаимам един такъв по-разлат леген ,сяда в него и така,накрая я изплаквам права и айдее.
Виж целия пост
# 3
И ние от около седмица сме под душа.Двамата с тати се къпят най-добре Laughing По мъжки  Wink
Виж целия пост
# 4
Ние все още си използваме коритото,къпе се седнала. newsm37
Виж целия пост
# 5
ние също все още сме коритото и като се къпем наоколо става направо басейн newsm37 newsm53 newsm53
Виж целия пост
# 6
все още в коритото, седнал, аз го поливам
на него така му е по-комфортно
ще разбера, когато е готов за .... къпане под душа
Виж целия пост
# 7
преди годинката махнах коритото, защото тя си излизаше от него и искаше във ваната  Wink сега вече там си плува, играе...голям кеф Wink Grinning
Виж целия пост
# 8
Синът ми е на 8м и половина и от няколко дена щом го сложа седнал в коритото се хваща за страните, изправя се и напъва да излиза, голямо мъчение е къпането така, май скоро ще се къпе под душа. Вероятно ще трябва пок да сме трима в банята. Дребосъка, тате да го държи да не се изпльоска на земята и мама да къпе ....
Виж целия пост
# 9
Явно изоставам от повечето майки писали в темата, конкретизирали с "Ние сме(не сме в) в корито".Мен коритото на сина ми не ме побира, но той още се къпе в него.
Виж целия пост
# 10
Е то не е задължително само корито да се къпе  бебе.
Ние го къпехме началото в една кофа (после си му купихме tummy-tub), а от 10-тия ден баща му го гушкаше под душа. В корито не му харесва...може би, като почне да седи стабилно...

Явно изоставам от повечето майки писали в темата, конкретизирали с "Ние сме(не сме в) в корито".Мен коритото на сина ми не ме побира, но той още се къпе в него.
Друго си е да възприемаш нещата буквално, а?  Whistling
Виж целия пост
# 11
         Мойто детенце е на 2г и 6м, но още ползваме коритото. Пълня го, той си сяда вътре и така се забавлява да разплисква вода, че ... Накрая използвам душ-слушалка, а той горкия не ще да излезе от коритото.  Party
Виж целия пост
# 12
нашият се роди февруари и го къпехме във ваничката/коритото/ , но като се позатопли времето в банята под душа, за по-бързо Peace
Виж целия пост
# 13
Дияна продължава понякога да се къпе в коритото си. Коритото й не е бебешка ваничка. Само се плацика се в него - основното къпане е под душа Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Бебка скоро ще стане на 1 годинка и все още я къпем в корито - удобно ни е, а и тя се кефи. Когато ходихме на море я къпахме под душа, но корито си е друго нещо. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия