ремонт или море

  • 2 081
  • 40
изправена съм пред голяма дилема.пак разчитам на вашето мнение за да взема окончателното решение.излязохме в отпуска за 15дни.и сега се чудя дали да правя ремонт или да отидем на море.иска ми се да отидем със сина на море,но ми се ще и да отхвърлим ремонта,защото когато сме на работа няма време.помогнете ми да взема правилното решение.ако не отидем никъде ощетявам детето и себе си откъм почивка,но пък и къщата неможе да чака повече.ремонта ще е основен определено,но...............
Виж целия пост
# 1
Аз съм за ремонт  Peace Морето ще отидете, може да ти хареса, ама може и да не е толкова хубаво  Crossing Arms А, ремон4ето после все ще ти е кеф. На 4исти4ко и нови4ко  smile3521
Виж целия пост
# 2
Я по добре отивайте на море. Ремонта няма да избяга
Виж целия пост
# 3
Ако ремонта е основен и най вече супер наложителен бих избрала ремонта . Ще отидете на басеин няколко дни и готово Peace
Виж целия пост
# 4
Вече бях пред тази дилема и не съжалявам, че избрах ремонта. Направихме няколко съботно-неделни басейна, а морето остава за другото лято.
Виж целия пост
# 5
ремонт естествено  Peace
Виж целия пост
# 6
Ремонт  Peace
Виж целия пост
# 7
задължително ремонт! още повече, щом `къщата не може да чака повече`. морето няма да избяга, я!
Виж целия пост
# 8
задължително ремонт! още повече, щом `къщата не може да чака повече`. морето няма да избяга, я!
Peace
Виж целия пост
# 9
Иска ми се да кажа морето,(ние вече 5-та година отлагаме, поради все някакви сериозни причини Rolling Eyes и напоследък доста ми натежава, че не сме били.

НО - ремонта си е ремонт - цяла зима, а и не само Wink ще се радвате на новичко (макар и старичко) и догодина с по-голямо спокойствие ще отидете. А и наистина идеята за басейните е супер. Заместват донякъде липсата. Пък и не се знае какви обстоятелства ще ви заварят на морето - така, че още един глас - за ремонта.
Виж целия пост
# 10
Да бе, другите ще решават вместо мене. Не мога да я разбера тая мания, за всичко да се пуска тема по форумите.
Виж целия пост
# 11
Да бе, другите ще решават вместо мене. Не мога да я разбера тая мания, за всичко да се пуска тема по форумите.
Споделям мнението на svil.Никой не може да реши вместо теб кое е по-належащо.
Виж целия пост
# 12
Да бе, другите ще решават вместо мене.

Никой не е казал, че ще се решава за нещо вместо него.

Жената пита за съвет, иска да види всички ЗА и ПРОТИВ и да си прецени.

Руският народ си има за тази цел и поговорка: "Една глава е добре, а две още по-добре"  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ремонт Peace
Виж целия пост
# 14
Ремонт, друго е да се прибереш и да се кефиш на новото пространство и новото обзавеждане, абе друго си е. Морето няма да избяга.
Аз също бях поставена пред тази дилема от моя мъж, но не се и замислих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия