Ползвате ли резачка за отпадъци?

  • 23 411
  • 186
Е? Имате ли такава? Аз вече 3 години ползвам и всеки ден споменавам с добро изобретателя и /не знам кой е  Laughing/ Колко мъкнене на чували с боклук ми е спестил ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
НЕ
'щот боклучара е мъжОТ  bowuu и не ми дреме  Whistling колко чували с боклуци мъкне да хвърля...
Виж целия пост
# 2
А какво е това? newsm78
Виж целия пост
# 3
О, да, и аз така. Особено се кефя, когато пусна пъпеш и омирише всичко  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
О, доста работа ми върши. Удобно и практично. Само за сега обелките от лук не ще да ги смила newsm78.
Виж целия пост
# 5
НЕ
'щот боклучара е мъжОТ  bowuu и не ми дреме  Whistling колко чували с боклуци мъкне да хвърля...
newsm10
Виж целия пост
# 6
аз също много се радвам на придобивката. От 1/2 година имаме и определено ме улеснява !
Виж целия пост
# 7
О, да, диспозера е незаменим. Всичко органично си отива в канала и е голямо удобство.
Виж целия пост
# 8
Дайте снимка на това чудо на техниката.  newsm78
Виж целия пост
# 9
Дайте снимка на това чудо на техниката.  newsm78
Да бе, дайте снимка! Аз не ползвам, даже не съм и виждала.
Виж целия пост
# 10


Не знам дали става въпрос за същото и използва ли се вече и в БГ по този начин. Монтира се под мивката и е свързан с канализацията.
Виж целия пост
# 11
Ми то няма какво да се снима. Кухненската мивка има второ корито, което е много малко всъщност. Боклуците се тикат в отвора за канала на малкото корито, надолу на около 30см. има ножове, кълцат, мелят и го пращат в канала `на кайма`  Wink Мели всичко органично с твърдост до пилешки кокали.

Ха, тя Кейси онагледила  Mr. Green

OFF:
Були варненки, кви ги мелите в къщи тая вечер???
Виж целия пост
# 12

OFF:[/b] Були варненки, кви ги мелите в къщи тая вечер???

Офф: кой спомена думата "вкъщи"?  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Не, ама много искам да имам.
Виж целия пост
# 14
Не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия