лазарна и фотоепилация

  • 1 347
  • 18
Мамчета споделете опита си и кажете кое е по-добро според вас лазарната или фотоепилацията?И има ли майчета избавили се от проклетите косми?какъв е резултата и след колко ходенета?
Виж целия пост
# 1
лазЕрна
Лазар си е Лазар.
Виж целия пост
# 2
Аз си правя фотоепилация и сега съм на средата на процедурите. Не мога да кажа, че засега ефекта е поразителен, но ефект има определено. Дано като приключа всички процедури да постигна 90% по-малко окосмяване, както бях чула. Кофтито е, че скоро след процедурата космите падат, но след месец израстват пак, по-тънки, но все пак като вече си свикнал да се гледаш без...
А на лазерната епилация не съм много фен, защото една дерматоложка ми каза, че след години, като поостарееш, ти се набръчква кожата, става на линийки Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Без да ми се смеете,че не съм много наясно и не ми се рови в момента,но коя от двете не ставаше за руси косми? newsm78
Виж целия пост
# 4
фотоепилацията. тя е на принципа на някаква светлина, която се насочва към тъмното на косъма Wink
Виж целия пост
# 5
фотоепилацията. тя е на принципа на някаква светлина, която се насочва към тъмното на косъма Wink

Благодаря,значи съм евентуално за лазерна епилация,ако се реша.
Виж целия пост
# 6
rorrr, къде си правиш фотоепилацията, защото аз също съм направила 5 процедури и бих искала да сравня работата и ефекта? Можеш да ми отговориш на личния. мерси
Виж целия пост
# 7
а колко плащате за фотоепилация? Аз по 5лв на импулс. Ама вчера като ми казаха, че ефекта бил 3 години и на лазара и на фотоепилацията и после всичко от начало... ами да Ви кажа видя ми се доста соленичко удоволствие.
 А задължително ли трябва да изчакате косъмчетата сами да си паднат?
Може ли да се махнат с кола маска или нещо от сорта?
Виж целия пост
# 8
не трябва да се скубят космите.
Виж целия пост
# 9
На мен ми взимат по 30 лв за процедура, а не на импулс. Аз си правя горна устна. Не трябва да премахваш корените на косъмчетата, значи може само да ги бръснеш.... Аз лично не го правя, но и няма нужда, аз нямам кой знае какво на пустата горна устна, но все пак .... Оставям жената от козметичния център да ми ги бръсне точно преди процедурата. А защо не трябва да им се махат корените - защото за да действа фотоепилацията трябва да има порастнал косъм с корен, за да може да бъде третиран. След процедурата си ги подръпвам с пинсетка и тези, които са умрели падат сами, другите не ги дърпам насила, за да си имам коренчета за убиване Wink
Виж целия пост
# 10
Без да ми се смеете,че не съм много наясно и не ми се рови в момента,но коя от двете не ставаше за руси косми? newsm78
Аз от всичко което изчетох точно фото епилацията става и за светли косми и обратно-лазерната не става.Ако искаш прегледай тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77417.0;all.                                                                                                                                               Иначе аз отидох на първа процедура и опадаха доста,но жената каза,че някои ще израстат и ми трябват около 7-8 процедури.Цената на триъгълник и подмишници е 60,00 лв.
Виж целия пост
# 11
gery gerry, в кое студио ходиш?
А в ПИКАСО какви са цените в момента?
Виж целия пост
# 12
В Beuti fase намира се в Люлин,далече ми е,но ми харесаха и цени и жената която ме прави-собственичката.Беше ме помолила да и пратя SMS да и кажа дали съм доволна.Салона като цяло е много евтин и ми беше съмнително,но чух два добри отзива и реших да пробвам-доволна съм.А и като отидох имаше бая народ.Имат сайт http://www.beautyface-bg.com/contacts.htm
Виж целия пост
# 13
фотоепилацията. тя е на принципа на някаква светлина, която се насочва към тъмното на косъма Wink


EEEEEEEEEEEEe, това просто не е така,
Този отговор го завърти на 180 градуса и ще получиш верния......
Виж целия пост
# 14
В Beauti fase намира се в Люлин,далече ми е,но ми харесаха и цените и жената която ме прави-собственичката.Беше ме помолила да и пратя SMS да и кажа дали съм доволна. Салона като цяло е много евтин и ми беше съмнително,но чух два добри отзива и реших да пробвам-доволна съм.А и като отидох имаше бая народ.Имат сайт http://www.beautyface-bg.com/photowaxing.htm Peace Опс сега видях,че се е публикувало два пъти. Stop[/b]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия