При бременност усещали ли сте това?

  • 3 770
  • 15
Стана ясно, че втвърдяването на корема е вид контракция. Случвало ли ви се е да усещате ниско долу в корема леко боцкане, което наподобява усещането при вземане на цитонамазка. Случва ми се по  няколко пъти на ден-основно, когато се движа.Като удряне от ток е, ама лекичко.  Дали пък бебето не се докосва до матката и това да причинява усещането? newsm78
За такава дреболия да звъня ли на лекарката ми?

Поздрави на всички ви  Hug
Виж целия пост
# 1
Според мен от растежа на матката и два това усещане  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравей,Elimira!Това,закоето пишеш най-вероятно е от разтягане на матката,но ако болките са чести и неприятни се консултирай с гинеколога си!Почивай си повечко!
Виж целия пост
# 3
    На мен ми се случва да имам такива пробождания когато се изморя! Доки ми каза, че това е защото ми е много чувствителна матката! Ако освен пробожданията имаш и контракции и не пиеш нищо за тах те съветвам да се консултираш с гинеколожката си!
  Лека бременност!   bouquet
Виж целия пост
# 4
В 8м. и половина съм и ми се случва да усещам леко пробождане, но мисля , че е съвсем нормално.
Виж целия пост
# 5
Случвало ми се е понякога след по дълго стоене права.
Мисля, че не е нещо от което да се притесняваш
Най-добре другият път като имаш консултация да си питаш лекарката  Peace
Виж целия пост
# 6
и аз имам доста често такива , но по принцип пия магнерот 3*1 на ден и си почивам, така че оведоми доктора за болките си.
Виж целия пост
# 7
В последните месеци от бременността ми, по няколко пъти на ден ми се случваше да усещам подобни бодежи. Това е от разтягането на матката. Не се притеснявай. Лека и приятна бременност Wink
Виж целия пост
# 8
Последната ти грижа трябва да е дали притеснявах лекарката си за дреболия. Имала съм такива усещания, това може да значи, че се претоварваш повече и трябва да лежиш и да си почиваш. Обади се на докито, тя най-добре знае. И лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 9
Аз не бих се тревожила. Докато бях бременна можех да приложа списък със странни усещания, каквито не съм имала до този момент, само че някой дори не можех да ги опиша - то не бяха боцвания, потръпване, разтягане, гъдел, изпъване и пр. Simple Smile
И все пак, ако се притесняваш на следващия преглед и кажи какво усещаш.
Виж целия пост
# 10
да,от 8-мия  месец  на бременноста почти всеки ден  усещам  прерязвания ниско долу,и докато не седна или полегна за минута-две не минават ,взимам и но-шпа по 3 на ден
 леко  бременеене Peace
Виж целия пост
# 11
 Досега не ми се е случвало обади се да питаш все пак
Виж целия пост
# 12
На мен ми се е случвало и сигурно и занапред ще усещам подобно нещо...
Виж целия пост
# 13
Аз не бих се тревожила. Докато бях бременна можех да приложа списък със странни усещания, каквито не съм имала до този момент, само че някой дори не можех да ги опиша - то не бяха боцвания, потръпване, разтягане, гъдел, изпъване и пр. Simple Smile

     
     
    И аз така  Peace
Виж целия пост
# 14
Случваше ми се, но пък аз имам скъсена и отпусната шийка, всички се чудеха как ще износя бебето, пък това се оказа накрая най-малкия проблем. Пиех Папаверин и Магнерич  в конски дози, консултирай се с лекаря си, въобще за всяко неразположение трябва да го питаш.


Слънчо, много ти е сладко детенцето Hugнаправо да го изпапкаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия