Гледахте ли по ТВ за новостите около майчинството????

  • 2 145
  • 38
Току що гледах новините в който министър ...................../ забравих му името/ се отрече от думите си, че майките с деца ненавършили 9 месеца до 1 януари 2007 могат да се възползват от 90% от заплатите си за 315 дни.
Оказва се , че само тези на който към 1 януари 2007 все още не  са им изтекли 135 дена, могат да се възползват.
А в моя случай направо ще се гръмна термина ми е на 30 септември и май ще изпусна цялата работа за дни. Оххх какво да направя. А сигурно има и други в моето положение.
Виж целия пост
# 1
Заместник-министър Хасан Адемов.
Отрече се и още как.
Виж целия пост
# 2
Незнам дали му е тук е мястото да питам още нещо. Тези 135 дни или 315, как се броят само работните или пълни седмици със съботите и неделите.
Виж целия пост
# 3
И в край на сметка майките с деца ненавършили 9 месеца до 1 януари 2007 ще могат ли да се възползват от 90% от заплатите си за 315 дни или не?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Незнам дали му е тук е мястото да питам още нещо. Тези 135 дни или 315, как се броят само работните или пълни седмици със съботите и неделите.

Пълните седмици се броят, заедно със съботите и неделите.
Виж целия пост
# 5
Ще могат да се възползват тези, които са родили децата си горе-долу след 30 септември тази година по мои изчисления.
Виж целия пост
# 6
Изпусналасум го за съжаление.Явно нищо не са направили по въпроса и са се направили на ударени








-------------------
Пишете на кирилица!!!
Виж целия пост
# 7
Май в крайна сметка се оказва, че ние дето сме в завареното положение сме абсолютно прецакани #2gunfire
Виж целия пост
# 8
Май в крайна сметка се оказва, че ние дето сме в завареното положение сме абсолютно прецакани #2gunfire
Абсолютно  #Cussing out
Виж целия пост
# 9
КАК НЕ ГИ Е СРАМ! ПРЕДИ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ ДРУГА ПЕСЕН ПЕЕХА... ПРЕЦАКАНИ СМЕ И ОЩЕ КАК... МРЪН-МРЪН И В КРАЙНА СМЕТКА #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Ако е така, е адски глупаво - с колко пари ще олекне великия "БЮДЖЕТ", че да не могат да отделят някой лев... Как се гледа дете със 160 (170 от 01.01.07) лв.?
Искам тоя заместник министър да живее 1 месец ТОЙ сам, без дете да го видя дали ще му стигнат.
 fight
Виж целия пост
# 11
Хммм, това са му май джобните за ден... newsm61
Виж целия пост
# 12
Хм.....много лошо....по коя ТВ го гледахте това?
А аз тъкмо се пенех как и завареното положение мами ще намажат....... ooooh! Tired
Виж целия пост
# 13
Ето я гадната новина:
http://www.ntv.bg/news/show_news.php?id=10631.
И аз ще съм от прецаканите. Съдба. Да са ни живи и здрави бебчовците, а пък за министъра  #2gunfire.
Виж целия пост
# 14
Гадно е така, защото бебенца на почти еднаква възраст, ще се ползват с различна облага от държавата. Thinking
А конкретно за мен, направо ще се гръмна.  newsm61Термина ми е на 30 септември-2 октомври и 135 дни ми изтичат на 31 декември, но както знаем бебето може да се появи и по рано. Сега ще търся някакви вратички с болничните. Знам ли да ми ги пусне наблюдаващия лекар от по-късно........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия