Новата/14.08-20.08/седмичка- Августовска,Слънчева,Усмихната,Приятелска и Мирна!

  • 5 469
  • 135
Момичета, заповядайте в новата седмичка. Нека тя е много по- добра, интересна и емоционална за всички ни. За някой тя ще е почивна както за италианските ни мами, за други работна, но нека да е преди всичко мирна, усмихната, здрава и приятна за всички. Hug

Мамо Б, бързо възстановяване на Гогота желая и поздрави за Майчето Ти!

Джорджа, МакДиРок-че, Сонитка, приятни почивни дни по Хърватско, в БГ, в Лигурния. Много усмивки и весело настроение да има Ви желая! Hug

Зайченце, лека и на теб седмичка, а Вие с Криската ще скоквате ли нанякъде или ще сте си в къщи?

Етка, лека и успешна седмица Ти желая! Целувки за Никата! Приемаш ли поздравления за добри резултати от ученето? Имаш ги от мен, защото си ги заслужила! Hug

Мамо Щтрумпф, приятна почивка в БГ, целувки за малкото Смърфче- Тони!

Мистично Приятелче, дано новата седмица Ти предостави едно голямо предизвикателство. Поздрави за Роберто и целувки за Лени!

Свети, къде се загуби, как е в красивата Тулуза? Поздрави за Филип и погалване за Манзана! Hug

Вълшебнице, напоследък ни бягаш някъде, но дано само хубави емоции да запълват ежедневието Ти. Целувки за малката чаровна художничка- Мирелка и малкият Ти принц- Лени! Hug

Пепеляшчице, лека стажанстка седмичка! И целувки за Мартинката! Hug

Майка, казвай какво е това влакче- Томас, от някаква анимация ли е? Дано и новата седмичка Ви е така приятна в градинката на Томасчо- Елмасчо! Hug

Румянка, бързо оправяне на запушеното носле на Габи желая. Hug

Дидолинке, как мина барбекюто? Целувки за Мишето и Викича, лека раб. седмичка за Мирото, а за Теб  bouquet

Тали Дан, как минаха почивните дни? Аудито с ръчна или автом. скоростна кутия е?

Амейка, дано таз упорита афта скоро се махне от сладката устичка на малкият Шоки! Hug

Ели, къде бяхте почивните дни? Целувки за Бадемчето!

Звездичка, липсваш ни вече цели 2 дни? Как си, какво Те отдалечаваше от нас, дано само хубави неща са Те ангажирали!

Наничка, желая писмото Ти да получи добър резултат, но той несъмнено ще е такъв имайки впредвид съдбовният знак миналата седмица! Hug

Карилиусче, целувки за малкото БТР- че и приятна варненска почивка!

Татянка, как сте с Миленката? Работиш ли по сайта? Hug

Мери, поздрави и за вас с Ели и Жорко. Докога сте в БГ?Hug


Ето я и старата седмичка , ценна и полезна/ както всички досега/, благодарение на всички ваши постинги, но и незабравима благодарение на вкусната баклавичка на Дидолинката, благодарение на шерваната късметлийска детелинка на Наничка, както и с двете ни нови дружки- Сонитка и Данидобрева.
Виж целия пост
# 1
Калида, сега най-после ще напиша нещо, за което може би ще съжалявам утре. Въпреки бедното ми у4астие в тази тема , както в целия форум, аз забелязвам твоята уникалност. А тъй като не те познавам ли4но, то странното в теб засега е само в това, 4е ти си прекалено мила с вси4ки, прекалено заинтригувана от съдбата на аудиторията, прекалено импликирана в детайлите на всекидневието на абсолютно всеки, но това което шокира е, 4е ти НИКОГА не сподели н-е-щ-о ( било то и нещо дребно ) от твоя живот! Коя си ти, с какво се занимаваш, как се 4увстваш, нещо ли4но, нещо което би ме/ни доближило до теб...Калида, за мен ти си загадка! Може би това е целта ти. Да знаеш за нас, а ние нищо за теб. На мен не ми пре4и, 4е знаеш как се казваме вкъщи, нито 4е знаеш за интересите ми, то пак не ме познаваш. Но аз поне съм "ясна" на много хора. Докато за теб само ще гадаем мила моя...Та кажи сега, защо е така? Защо не допускаш никой до себе си, а в същото време искаш да си близо до живота на всеки от нас?

Знам, знам, отвратително е, 4е захващам тази тема! Скоро няма сигурно да ме нари4аш "мисти4на приятелка" ....

Това исках да ти кажа много отдавна, ето казах!

Дано отговориш! Прегръщам те, защото винаги съм имала симпатия към теб  Hug
Виж целия пост
# 2
 Честита нова седмичка на всички! Hug
 Бързам да се разпиша, че нещо съм загубила съня си напоследък. Tired Много ми е хубаво да започва Калида темата, даже и да съм забравила нещо, като прочета постинга и се сещам. Blush А, за пожеланието ти  Praynig  bouquet Heart Eyes Целувки на малката Дана - Сладурана!

 Мистик, всички май задаваме тези въпроси на Калида. Аз по-скоро съм изумена от таланта и да помни за всички всичко. Това ако ми каже друго не искам да знам. Crossing Arms A, aко ми каже обещавам и едно зелено чайче специално за нея. WinkЦелувки и на твоята буболечка (бъдещата ми снаха  Wink)

 Лека, успешна и пълна с любов седмичка, пожелавам на всеки! newsm51
Виж целия пост
# 3
Здравейте сродни, приятелски души  Hug

Пожелавам ви лека, успешна, доходоносна, щастлива и слънчева седмица за всички ви Peace

Обичайте!!!


Виж целия пост
# 4
Ето малко снимки от пикника в събота Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Утроооооооооооооо!
Капучино?  Wink Hug

Вчера вечерта бях започнала да пиша, и не успях да си довърша постинга, та само да се похваля, че извадихме страхотен късмет с времето вчера. Докато се шматкахме из наше село, решихме да идем с влака до Ерфурт. Хем малчо да разбере какво е влак, хем да разнообразим малко неделния ден.
Та малкото толкова беше впечатлено, че постоянно пуфкаше вътре, после в Ерфурт пред катедралата го пуснахме на търчи по площада и така гонейки гълъбите стигна до една група баби - туристки. Леле като му се зарадваха, и настана една врява, за има няма половин час ни разбраха кои сме и ми се разказаха куп истории с внучета и роднини. Дребчо беше качен в автобуса и разгледа подробно всички копчета, които има за натискане там, естествено намери и това, което не бива да се пипа. Пред самата катедрала правят в момента open air театър, та се минахме буквално през самата сцена, която дневно време е отворена за разглеждане. Малко след като се качихме във влака заваля един порой, като си пристигнахме грееше слънце и..5 минути след влизането у дома и тук заваля.
Виж целия пост
# 6
WOW Дидка, страхотно излежда.
Това жабче кой го държи? И кой посмя да седне в количката на Викича  Laughing Супер снимки на спящото мишленце! Нагушкай го от мен Hug

Виж целия пост
# 7
Добро утро, сладурки  Hug Heart Eyes Hug

Пепе, взимамм си от капучИното (мъчА да го отказвам кафето, ама не  Crossing ArmsHug Супер ден сте имали, и аз много се радвам времето като работи за мен  Grinning

Дидка, супер снимки  Hug толкова много ми приличА природата при вас на наШето сегаШно "вкъЩи"  Hug И ние вчЕра хранихме патета, от ръцете ни ядяха хлябчЕто...А такова кану аз не съм виждала  newsm78 Удобно ли е да го караШ, когато краката не са някак си вътре?  newsm78 ДА нагуШкаШ миШлетата от мен  Heart Eyes Hug Heart Eyes

ПрегръЩам ви всичКи поред, виртуално и силно  Grinning Hug ОЩе се борим с Гоговото болно, в петък най сетне видях налепи в гърлото, и малко или много се успокоих, заЩото поне ми стана ясно от къде беШе тази висока темп  ooooh! КАквито неЩа си представях преди...много си ме бива с притесненията  Crazy С гнойната ангина се борим успеШно (антибиотик и пр.), обачЕ го е налегнал един гингивит, едни афти...ужас. Не може да яде слънчото ми, плачЕ сърцераздирателно, правим супи, картофено пюре...Ако се сетите лекове за възпалена устичКа, моля споделете  Sad ИначЕ е слънчо мамин  Hug ТАзи седмица трябваШе да тръгне на градина, ама Ще си остане оЩе малко у дома...И по повод градината трябва да ви питам неЩо, съвет да ми дадете, но по късно през деня Ще питам..

Нямам време да зачЕта сега предиШната ни темичка, ама по някое време Ще се опитам да отговоря на всичКи, които са си мислели за мен  Hug

МайчЕ, ТАли, Звезди, НАна, Руми, КАлида, как сте??  Hug

А сега да ви споделя от зеления ми чАй, да ви гуШна всичКи, и да ви пожелая прекрасен успеШен и слънчЕв ден  Hug

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
Мама В, за устата поне тук педиатърката ни беше изписвала веднъж една пастичка.Обаче..толкова гадна на вкус, че малчо почти всеки път повръщаше след като успеех да го намажа Confused Аз пък имах една друга, дадена ми от зъболекар, след вадени корени - пак за устната кухина, но с нормален вкус. Освен да попиташ в аптека  newsm78 или пък да вземеш рецепта от педиатъра (ако са ви безплатни детските лекарства)
Виж целия пост
# 9
ПЕпе, купих аз каквото има по аптеките, ама Гого е ...  ooooh! "Какво Ще ми правиШ? ама заЩо? Ще ми мине ли наистина? предпочитам да ме боли и нисхто да не ми правиШ..." Тук има някакви таблетки, които поставяШ директно върху афтата...Ами не купих, заЩото изобЩо няма да ми позволи. Купих едно неЩо за жабуркане, което нито пари, нито горчИ, прави някакъв филм върху устната кухина и дезинфектира...ееее, направо ми взе здравето, докато го убедя...наистина не е приятно на вкус. убедих го като и аз се жабуря с него  ooooh! Ама няма ефекта, който очАквах  Tired

...Аз си мислех за някакви бабеШки лекове от сорта на лайка с мед и сода (знам чЕ е хубаво за изплакване на устичката) или неЩо подобно...Много е драматичЕн Гого. Ако не знаех, чЕ наистина боли, много Щях да го закачАм, ама знам, чЕ е наистина много неприятно  Tired

Уф, благодаря все пак. Те сега се мъчАт с майка да закусват..
Виж целия пост
# 10
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1498&AlbumId=62592
Дидката, мацката е е бьлгарка, нали?
Виж целия пост
# 11
Привет, красвици  Hug
 Да не забравяме традицията...


Пожелавам ви  весела успешна и много слънчева седмица!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Привет, красвици  Hug
 Да не забравяме традицията...


Пожелавам ви  весела успешна и много слънчева седмица!  bouquet


е, хайде, де, притесних се за теб  Hug Hug Hug

Благодаря   bouquet Аз Ще обядвам с предложеното  Hug
Виж целия пост
# 13
Добро утро, мили дами...
mama B, опитайте с Камилоzан....но не директно върху афтата, че много пари, а да се жабури детенце и евентуално гаргара, ако може...
ДиДОлиНКа, пикника ви е бил страхотен...при нас се почупи да вали тоя уикенд Tired . Раzхождахме се с чадъри, а вечерта одупихме парното.
mystic какви са тия среднощни постове, бе мила? ooooh!

Едно нещо не мога да откажа в живота си и това е кафето...то май така и раzбрах, че съм бременна_zапочна да не ми се пие кафе, а да ми се услажда Радлер_а Sick...останалото е история дет се вика Mr. Green...и да ги прибирате тия zакуски, че  #2gunfire...ама ха тук има народ дето се опитва да се вталява bowuu.
Виж целия пост
# 14
Н е ме питайте момичета къде се изгубих цял уикенд и защо не писах понеже нямам извинение.. Embarassed С мъжа това да направим, онова и хоп станало понеделник Crazy
Но не съм ви забравила и от време на време хвърлях по едно оченце Hug


ДиДОлиНКа
,
 да ти кажа ,ч е  си копирах рецептата за баклавата и задължително ще я направя някой ден! Да целунеш и  Hug малките сладурковци Hug  love001


nana_cool, броиш ли вече дните до РД-тата? newsm78
 Hug на малкия бързокрачко... Как се справя Габи? Thinking

pepelyashka
,
 сигурна съм, че това със гълъбите е било много красиво Hug Няма ли някоя снимчица? newsm78

mama B
,
 уф че неприятно...Знам че имаш голямо мъжле ама някакви детски лекарства с по- приятен вкус и ако трябва да му даваш по- големи дозички? newsm78
 Айде оздравявайте бързо! Hug  love001

Maika
,
 вие сте здрави, нали?


surfline,
Добре дошла сред нас  bouquet


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия