Бебче помогни да се похваля на всички,със заветните две чертички!14.08-20.08

  • 3 660
  • 109
Добро утро на всички!Много късмет и успех през новата седмица!
Виж целия пост
# 1
Тъкмо щях пак да жертвам заглавието с бездарна НЕрима и ето, че за всеобщ късмет имаме темичка  Grinning

Хубава седмица и още по-хубави новини в нея   bouquet

Обадих се днес на лекаря - утре ще ме види на обяд - денят на истината е 15, а часът - 13  Blush Ще видим две ли са или не са  Crazy


Момичета, днес имаме годишнина от сватбата и искам да ви почерпя виртуално  Flutter -   party023 Drunk cook
Виж целия пост
# 2
Честита годишнина!Пожелавам ви дълъг съвместен живот изпълнен с много щастие и няколко бебчета Laughing!Цял живот съм си мечтала за близначета,така че се моля Господ да е с теб в утрешния ден и да са две.Но ако е едно пак да почерпиш виртуално и да се радваме всички с теб.Късмет!Утре имам имен ден и аз ще почерпя! Grinning
Виж целия пост
# 3
Много хубаво заглавие  Peace

Ая стискам всички налични палци  Praynig Честита годишнина! Бъдете все така влюбени, както в деня на сватбата ви! И на следващата годишнина да сте увеличили членовете на семейството   bouquet
Виж целия пост
# 4
Доста подвеждащо заглавие  Grinning, аха да честитя и включих  Mr. Green
Ами хайде дано да има за хвалене, пък аз си знам че ще има  Wink  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Честита нова седмичка!
Хубаво име на седмичката, браво!Дано донесе нови хубави новини!

Ауа, честита годишнина!Желая ви много щастие и здрави бебчета!Успех утре, стискам палци!
  bouquet  bouquet  bouquet

Успех на всички!

  bouquet
Виж целия пост
# 6
Здравейте и от мен.Весела седмичка момичета. Честита годишнина Ая и дано утре си двойно по щастлива.  bouquet Миленка ти как си?
 Аз се завърнах от почивка и съм максимално заредена със спокойствие. Пообиколихме малко из страната.Първо бяхме в Стара планина-Рибарица и Шипково, а после и в Родопите- Широка лъка, Ягодина, Триград и Доспат ( по препоръка на момичета от форума). Беше страхотно. Особено очарована останах от триградското ждрело и язовир Доспат. Невероятно спокойствие и красота. Grinning
 Хайде дано през новата седмичка има много поводи за веселие. Laughing
Виж целия пост
# 7
Моя милост цъфти и върже  Mr. Green, имам забрана да ходя на работа и да пазя леглото, ама аз съм магаре и не слушам Mr. Green пия си утрогестана и раста прогресивно , ааааа и се чувствам чудесно Grinning
Хайде някой няма ли да се похвали  Laughing
Виж целия пост
# 8
Моя милост цъфти и върже  Mr. Green, ааааа и се чувствам чудесно Grinning
Много се радвам за теб. Дано така се чувстваш до края, а и бъди малко по послушна все пак. Hug
Виж целия пост
# 9
Пета, хубаво е че сте попътували из такива хубави места - айде сега да продължаваш с добрия дух  Hug

Милена, добре е че се чувстваш страхотно  Grinning   bouquet Едното бебче ли се хвана при вас?
Виж целия пост
# 10
Пета, хубаво е че сте попътували из такива хубави места - айде сега да продължаваш с добрия дух  Hug

Милена, добре е че се чувстваш страхотно  Grinning   bouquet Едното бебче ли се хвана при вас?
А защо мислиш, че са били повече newsm78
Виж целия пост
# 11
Ми защото си мисли че си правила ин витро сигурно   newsm78 Радвам се че си добре, дано така се чувстваш до края  Wink
Виж целия пост
# 12
Ми защото си мисли че си правила ин витро сигурно   newsm78 Радвам се че си добре, дано така се чувстваш до края  Wink
Да  Blush - извинявам се ако съм те засегнала, Милена   bouquet
Виж целия пост
# 13
Ая, честита годишнина! Да се обичате много и много да се слушкате Wink  bouquet И стискам палци за утре!
Аз се завърнах от морето Grinning Приемете моите морски прегръдки Hug Единственото неприятно, което се случи, е че с мъжа ми ни хвана вирус с упорито разстройство. Но все пак успяхме да разгледаме Дуранкулашкото езеро, нос Калиакра, Каварна, Шабленския фар, Ботаническата градина и Двореца в Балчик. Утре може и да пусна снимки Simple Smile
Миленче, мързелувай си на воля и прави каквото ти душа иска!
Виж целия пост
# 14
Честита годишнина на Ая Simple Smile
Дано тази седмичка е наситена с добри новини тук Simple Smile
Милена, знам как се чувстваш - лежах само седмица, но място не си намерих. Много по-добре и пълноценна се чувствам, когато съм в движение.

Офф... Виждам, че тук има и друг волейболен фен освен мен. Жабе, вчера бях на мача и хууубаво си повиках. Като сваля снимките от апаратчето довечера и аз може да се поукрася Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия