А има ли други като мен- с вродена хиперхидроза на ръцете и краката?

  • 2 249
  • 6
  С вродена хиперхидроза съм - по ръцете и краката, толкова силна, че по ръцете ми се стичат струйки вода, чорапките ми са винаги мокри / не преувеличавам/, не се влияе от сезони, стрес и така нататък, просто си е почти постоянна величина. Някакъв ужас е да се живее по този начин, но успявам  Simple Smile Наскоро вече реших даже оперативно лечение, пак ходих на лекар и пак нищо. Ако има някой от вас със сходни проблеми, моля да сподели. Решена съм наистина на всичко за да се отърва, влияе ми на социалния, професионалния живот. Чакам отзиви и най-вече хора които са били при професионалисти и са решили проблема.   bouquet
Виж целия пост
# 1
не съм дори чувала за това заболяване, но може би е по-добре да питаш в Здравния форум.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Ами сигурно има препарати,които да повлияят прекомерното изпотяване,но трябва да се пиет постоянно.А хирургичното лечение как ще помогне,как ще ти извадят потните жлези? newsm78.Заболяването ти част от някакъв синдром ли е или си е самостоятелно(естествено ако решиш да споделиш)
Виж целия пост
# 3
Би трябвало ижекции с ботулинов токсин да решат въпроса, но добрите дерматолози са само в София  Peace
Виж целия пост
# 4
Не е вследствие на синдром, автоимунно ми обяснява Джи - пито последният път преди 10дена, т.е. един от двамата ми родители трябвало да го имат, но те нямат??!! Оперативното лечение се изразява, доколкото чета по нета, в срязване на кожата не много надълбоко и се спират някакви разклонения, съжалявам че мед.не мога да обясня, а за инжекциите също съм чела, но незнам към кого да се обърна, след като и от джи- пито си само мънкане чувам /съжалявам за израза/ А къде в София -координати?
Виж целия пост
# 5
нямам представа от това заболяване, но според мен преди да се решиш на оперативно лечение е по-добре да опиташ всички други методи. А бих те посъветвала да опиташ с хомеопатично лечение. Хомеопатията лекува целия организъм и може би ще ти помогне. Аз лично се лекувам с хомеопатия и съм много доволна. Важното е да попаднеш на добър хомеопат. Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 6
DA I AZ STRADAM OT SUSHTOTO PREKOMERNO IZPOTQVANE I PRI MENE E PO ROJDENIE.NIKOI OSVEN MEN OT SEMEISTVOTO MI NESTRADA  OT TAZ BOLEST. NO  TURSEIKI V INTERNET OTKRIX EDIN SAIT htt://www.vivasan.bg/inden.php. tam pred.agat razni produkti i sum reshila da gi probvam da vidq da.i shte ima rezuldat a samoto zabolqvane se kazva хиперхидроза. gelaq vi uspen i dano se izbavite ot tova zabolqvane koeto e tolkova nepriqtno 4e nqma dokade.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия