Бебешки шампоан

  • 3 206
  • 17
Здравейте,мамчета!Искам да попитам кога започнахте да миете главичката на бебо с шампоан и каква марка?Ние още не ползваме,защото педито каза,че няма нужда!
Извинявам се ако въпроса ми Ви се стори глупав  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Бюбхен - Wash gel - този с помпичката е идеален за новородено и за коса и тяло! Peace
Виж целия пост
# 2
Бюбхен - Wash gel - този с помпичката е идеален за новородено и за коса и тяло! Peace
Ние го ползваме, откакто Преслав навърши 1 месец. Преди това само с вода. Hug
Виж целия пост
# 3
Ползваме на Мустела шампоан, от първия ден вкъщи. В болницата питах изрично дали да къпем бебо с шампоан, та там ми казаха, че те самите от първия ден го къпят с шампоан и за това и аз къпя с шампоан.
Виж целия пост
# 4
от първия ден в къщи ползвам комбиниран продукт за коса и тяло на Мустела, а сега минахме на Бюбхен, но има много малко коса и като порасне ще използвам шампоан- пак Мустела или Бюбхен
Виж целия пост
# 5
Откакто стана на 4-5 месеца по малко Johnson baby, а преди това само с вода и от дъжд на вятър го измивахме със сапунчето, с което го къпем на Клоран.
Виж целия пост
# 6
Ползваме на Мустела шампоан, от първия ден вкъщи. В болницата питах изрично дали да къпем бебо с шампоан, та там ми казаха, че те самите от първия ден го къпят с шампоан и за това и аз къпя с шампоан.
Peaceи ние така .Много съм доволна от Мустела .
Виж целия пост
# 7
Ние още не ползваме,защото педито каза,че няма нужда!

[/quote]
Виж целия пост
# 8
Mustela - в началото със шампоан за тяло и коса, а сега с шампоан-пяна за коса (помага и срещу корички на главата)
Виж целия пост
# 9
Чико с помпичка


Виж целия пост
# 10
В началото (май от самото начало, но не при всяко къпане) - Джонсънс бейби, после Бюбхен Wash gel (с помпичката), сега с Мустела - пак е с помпичка (мисля, че се водеше hair and body wash) - ползваме го и за тяло и за коса, супер е. Peace
Виж целия пост
# 11
Бюбхен - Wash gel - този с помпичката е идеален за новородено и за коса и тяло! Peace
От раждането си го къпем с гела на Бюбхен
Виж целия пост
# 12
ни от прибирането вкъщи се къпем с гел за коса и тяло на Клоран + мляко на Клоран --> бебо е с идеална кожа
особено през лятото му мия и главата всеки ден, защото се поти, мръсотията навън и т.н.
Виж целия пост
# 13

 И ние сме с Чико. Мисля, че не е толкова от значение марката, стига на твоето бебче да му понася.
Виж целия пост
# 14
От първия ден със Тео бебе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия