Спешно - ефикасно обезболяващо за цепнат мъдрец

  • 1 482
  • 11
Момичета, моля ви помогнете ми. Кажете ми бабешки лекове или лекарства , които да ми намалят болката. Преди малко се върнах от зъболекар, цепна ми венеца, защото мъдреца от 5-6 месеца се мъчи да излезне и не може, понеже е много дебела ципата над него. Сега имам рана, но страшно боли... Принципно издържам на болка, но сега ме боли цялата дясна страна - искам поне малко да ме облекчи нещо.
Много ще съм благодарна...
  Hug
Предварително се извинявам на модераторите, ако има такава тема, но ме боли старшно и може да съм я пропуснала при търсенето..
  Sad
Виж целия пост
# 1
Само за лекарства се сещам сега -Аулин прахче или Немизил пак прахче
Виж целия пост
# 2
Мен също от  една седмица ме боли мъдрец.  Sad Не много силно, но постоянно. Не мога да спя нощем. Вече започнах да се изнервям и днес се консултирах с гинеколога си. Той каза, че мога да пия парацетамол, нищо че кърмя. Изпих един и сега съм супер.  GrinningДа видим докога. Дано съм помогнала. fingerscrossed
Виж целия пост
# 3
От Аулин ще ти мине веднага.
Виж целия пост
# 4
Момичета преди 30 мин. пих Аулин и имам съъъъвсеееем малко подобрение, направо едвам издържам в работата...   Sick
Виж целия пост
# 5
А с течен аналгин?
Виж целия пост
# 6
Страчи, как си? Би трябвало Аулина да е започнал да действа. Можеш да се жабуриш със смрадлика.
Виж целия пост
# 7
Навремето след същата процедура ми препоръча стоматолога гъргара с лайка, хладна да е отварата. Жабуркаш около зъба.  Wink
Виж целия пост
# 8
Сафо, не питай... Цяла нощ не съм спала. Въобще не мога да легна на дясно, а на ляво само в определена поза... Пих Аулин, течен анаргин... но ми минава за много кратко време и то не напълно. Днес като се прибера ще пробвам и бабешките лекове, които ми препоръчвате и ще докладвам...   Peace
Виж целия пост
# 9
Страчи на мен от Аулина не ми минава. Течният аналгин е по-ефикасен. Другото, което ми предписаха на мен беше една течност за жабурене с обезболяващ ефект - изтръпваше ми устата чак. Само че как се казваше  newsm78 Тантум верде за жабурене май беше, течността беше със зелен цвят. На мен много ми помогна, защото освен обезболяващо действа и антивъзпалително.
Виж целия пост
# 10
Гаргара със смрадлика.
Виж целия пост
# 11
Сетих се още нещо, макар и с временен ефект - Лидокаин гел (5 %, за възрастни), мисля че може да мажеш мястото с него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия