Какво да направя за да ми доиде по рано цикала за да мине по барзо

  • 1 472
  • 13
Виж целия пост
# 1
Честно да ти кажа аз лично не знам какво би могла да направиш, за да го изтеглиш напред. Но ако не става въпорс за много дълго време, може просто да го забавиш. Аз съм гоправила така с Примолут нор - класиката в жанра. Когато ми тряваше, изместих цикъла с около 5-6 дни, но по принцип не съм ЗА подобни намеси. Е, някой път се налага... Успех и дано почивката ти е супер newsm08!!
Виж целия пост
# 2
щЕ ХОДИМ НА МОРЕ А НЕ СИ КУПИХ ХАП4ЕТА ДА ПИЯ ЗАЩОТО НЕ БЯХ СИГУРНА ДАЛИ ТАЗИ СЕДМИЦА ЩЕ ОТИДЕМ НА МОРЕТО МЪЖА МИ ИМАШЕ НЕОТЛОЖЕН АНГАЖИМЕНТ.СЕГА ГЪРДИТЕ МЕ БОЛЯТ КОЕТО ЗНА4И 4Е ЩЕ МИ ДОИДЕ А КАК ДА ПЛУВАМ ВМОРЕТО ТАКА
Виж целия пост
# 3
С ТАМПОНИ ВСЕ ЩЕ МЕ Е СТРАХ 4Е ЩЕ МИ ПРОПУСНЕ Embarassed
Виж целия пост
# 4
Напълно те разбирам!! Аз преди няколко морета така ми дойде изненадващо към края на почивката и карах с превръзки - анатомични и в морето до колената само. Не го препоръчвам, кофти си е, ама щом вече имаш болки в гърдите, дано идва бързо и да се маха!!  newsm75

Но мисля, че с тампон ще е ок - особено ако го сменяш по-начестно, то сега има съблекални по плажовете, няма да пропуска.  Тампон, малка превръзчица за на плажа и евентуално един резервен бански, мисля, че ще си подготвена за всичко! Успех  sun

Впрочем на къде си се ориентирала на морето? Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Вит. С по 1гр. на ден и ще ти мине за 2 дни съвсем оскъдно! Приятно плуване
Виж целия пост
# 6
И аз съм пробвала с витамин С, ама при мен явно не беше подействало Thinking

Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Няма начин да не подейста- по колко си взимала?
Виж целия пост
# 8
какво витамин це онези на хап4енцата ли или ампула
Виж целия пост
# 9
Няма начин да не подейста- по колко си взимала?

1000mg

Знам, че е изпитано, но явно при мен воонкретния момент просто нямаше нужния ефект. Може да е било от жегата, от смяната на климата. Не казвам, че по принцип не действа, просто на мен тогава не ми се отрази...
Виж целия пост
# 10
Цикъл може да се предизвика с Дуфастон (хормонален препарат, прогестерон) - пиеш 3 дена по 3 хапчета на ден и като спреш до 2-3 дена ти идва, само че не ти го препоръчвам, освен по лекарско предписание. Пък и в твоя случай май няма да свърши работа. Иначе за да приключи месечното неразположение по-бързо - освен ударната доза вит. Ц (С) и калций-фосфо-Ц (нямам латинското му наименование под ръка, но в аптеките го знаят). Това е калций, фосфор и вит. Ц. Действа кръвоспиращо, но всичко е индивидуално, т. е. ако си с много обилен и продължителен цикъл няма да ти свърши за 1-2 дена, но със сигурност ще е по-кратък.
Виж целия пост
# 11
Здравейте,на майка ми не и спира цикъла доста време вече!Днес сме 22.05.2007 а на нея и е 20 ден.20 дена не и спира!Какво трябва да вземе и нормално ли е да взима калций фосфо c?Моля ви пишете на е-маil adresa mi koito e: pamela_sf@abv.bg,blagodarq predvaritelno
Виж целия пост
# 12
masi, сетих се за един стар начин, който съм пробвала преди годииини, може да звучи смешно, но ми действаше - ако искаш по-рано да ти дойде - 1 пак. канела в чаша вода (колкото по-малко вода, толкова по-малко ще пиеш от гадостта). Канелата не се реазтваря и като го разбъркаш добре е бързо да се изпие. Действа загряващо и затова предизвиква.
Виж целия пост
# 13
Здравейте,на майка ми не и спира цикъла доста време вече!Днес сме 22.05.2007 а на нея и е 20 ден.20 дена не и спира!Какво трябва да вземе и нормално ли е да взима калций фосфо c?Моля ви пишете на е-маil adresa mi koito e: pamela_sf@abv.bg,blagodarq predvaritelno
Мила Памела майка ти трябва да посети акушер - гинеколог.С това шега не бива . На майка ми така и направиха кюртаж , а на една позната и откриха миома. Така че трябва да се види причината за продължителността. Не искам да те плаша , но я посъветвай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия