Как отпразнувахте първия Рожден ден на вашето бебе?

  • 1 278
  • 18
Предстои ни скоро да станем на 1 годинка:)Много ще се радвам ако някой разкаже как е отпразнувал това важно събитие.С радост очаквам да ми дадете някоя идея и съвет.
Виж целия пост
# 1
1вия рожден ден на Дияна не беше детски. Кума ни е роден на 6ти февруари, Дияна - на 8ми. Рождените дни обикновено ги обединяваме.
Пък и кой ли ще се похвали, че на тортата му за 1вия рожден ден е имало 31 брой свещи Simple Smile Свещичките на кума лекинко бяха кръстосани на по Х Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ще следя темата с интерес, че и на нас ни предстои подобно преживяване скоро  Hug
Виж целия пост
# 3
Ние бяхме на пицария. Майките хапнахме, децата походиха малко (още не можеха да тичат Wink), хапнахме торта и това е. След обед, в къщи, събрах бабите и дядовците, чичовци, лели, кума и кумата и си спретнахме още един рожден ден. Май в къщи се получи по-добре, всички я обграждаха с внимание, глезеха я и тя беше много щастлива Hug!
Виж целия пост
# 4
И на нас ни предстои, и така както се заформя ще го празнуваме 3 дни, защото ще я и кръщаваме. Ще следя темата с интерес  bouquet
Виж целия пост
# 5
И първият и вторият рожден ден на Марти отпразнувахме в домашна обстановка с моето и на мъжа ми семейството. За третия вече ще й направим детско парти в някое заведение.
Виж целия пост
# 6
Празнувахме вкъщи с баби,дядовци,кумувете и техните деца,беше весело,имаше много подаръци.Правихме заедно с рождения ден и прощъпулник.Догодина ще има детско парти.
Виж целия пост
# 7
И първият и вторият у дома , Сега за третия мислим да е на заведение
Виж целия пост
# 8
Ох ние утре сме на годинка..  Grinning как бърzо мина тая годинка... ние сме доста далече от роднините ни, и ще сме сами на тоя толкова хубав праzник,което ме прави беzкрайно тъжна, Cry но сестрите ми ще дойдат в неделя на кафе и  торта, а в края на месеца се мести окончателно при нашите роднини и блиzки, та ще праzнуваме на патерици най вероятно преz септември. Но Съм си обещала zа моята прекрасна малка Киара Мария , zа втория й рожден ден ще й органиzирам нещо много хубаво и специално...  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Тъй като рожденния ден на Марти се падна през седмицата, денят беше вторник - организирах детско парти с още 5 мами и техните бебоци в детско заведение с много играчки и занимания за малките. Хапнахме торта, сладки, сандвичи, полети със сокчета и кафета. Нашите родители живеят далече, затова с мъжа ми организирахме рожденния ден в събота за тях на заведение. Беше супер.
Виж целия пост
# 10
Ами , аз много се чудех какво да избера - между детски парти клуб и купон в къщи  Laughing
В крайна сметка реших да е в къщи и не сбърках , децата бяха малки и не ходеха , ако бяхме в заведение щяхме да ги измъчим , а в детски клуб нямаше да могат да си играят . Постелих им едно голямо одеало , изсипах играчките , тъй като холът ни е много голям масата за възрастните , беше също там .
Поръчахме хапки - солени и сладки от една сладкарница , имаше много ядки и сухи мезета , панирани лукчета и пилешки хапки , уиски ...
Бяхме украсили навсякъде с балони и изобщо децата си играха страхотно , лазеха , вземаха играчки .
Който искаше да пуши примерно имаме голяма тераса с маса и столове и отиваше там .
Мисля , че се получи много добре  Peace , казвам го защото съм била и на други рожденни дни и мисля , че вариантът извън къщи е подходящ за по - големи деца .  Rolling Eyes
Накрая при духането на свещичката Мартин отчупи главата на най- голямата мишка от тортата си ...и така  baloni happy bd
Каквото и да решиш , не забравяй , че това е рожденният ден на детето ти и е важно то и другите деца да прекарат добре , а не само родителите .
Виж целия пост
# 11
първия рожден ден отпразнувахме в къщи,първо на обяд с майките с децата-бях направила за големите салати,пържоли,мезета,пиене,за децата-бисквитена торта,солетки,разни сладки,сокчета,вечерта бях събрала приятели и менюто беше горе-голу същото.много хубаво си изкарахме.весело изкарване каквото и да решите!
Виж целия пост
# 12
Първият рожден ден на Алекс го празнувахме в къщи. Децата си играха на земята, а майките си говорихме. Имаше много балони и децата се забавляваха.
Както казват Първият рожден ден е за радост на родителите.....Втория и Третия рожд.дни бяха по интересни.
Виж целия пост
# 13
Не зная от къде но знам, че не е хубаво да се празнува първата годинка и затова успоредно с този много важен ден направих прощапуланика.
Виж целия пост
# 14
Ох съвсем изпадам в затруднение.Явно домашното парти е по-подходящо, макар че си мислех за заведение с градина или нещо подобно/все пак средата на септември може и да е хладничко/.Моя приятелка отпразнува РД на дъщеря си в заведение с градина.Мисля, че се получи добре, защото нашите бебоци все още не ходят и си стояха в количките,а в момента в койте се размрънкат ги поразхождаш малко и те се успокояват.Така хем на рожден ден хем на разходка.Simple Smile
Мислех също да поканя не само майки с деца , а и приятели които са без дечица.Какво мислите по този въпрос?
Благодаря на всички за отговорите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия