Питка за 40-ия ден

  • 792
  • 5
Момичета, дайте идея за питка, подходяща за 40-ия ден, но не твърде сложна. Дали трябва да бъде задължително сладка или може да бъде всякаква? Аз знам само обикновени, които се правят със сода и са много прости.
Благодаря ви прадварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Предлагам ти тази ужасно вкусна е, а за по- лесна можеш просто да подредиш топки от тестото във формата на цвете... или да навиеш тестото на руло и режеш парчета, които после обръщаш  и подреждаш примерно така
Виж целия пост
# 2
Аз пък ти предлагам тази питка "Слънчоглед"!Страхотна е, прави се лесно и е много вкусна!Благодарение на любезното съдействие на Сладка Хапка успях да направя най-хубавата питка за прещъпулника на детето ми  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Тази питка на Morena е невероятно вкусна-препоръчвам ти я!
Виж целия пост
# 4
И двете ми изглеждат доста апетитно, та не знам на коя да се спра...  newsm78 Не знам и дали ще успея да ги докарам на вкус и на вид, но ще трябва да опитам все пак.
Благодаря ви момичета!  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Реших да направя питката, която предложи Morena и трябва да отбележа, че стана страхотна наистина. Е, голямо месене и биене на тестото падна, но пък си струваше и съм много горда от себе си  Laughing
Другият път ще направя предложената от Биляна питка "Слънчоглед" и съм сигурна, че и тя е страхотна.
Благодаря ви още веднъж момичета!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия