От къде да купя табла за игра?

  • 4 065
  • 5
Мъжът ми скоро има рожден ден и много ми се ще да му подаря красива и голяма табла за игра. Може и в комбинация с шах.
Но тъй като катастрофирах и колата е на ремонт, нямам възможност да обикалям с детето.

Много ще ми помогнете, ако ме упътите към магазини.  newsm17
Виж целия пост
# 1
Кажи къде живееш и къде можеш да обикаляш!

Иначе шах в комбинация с табла съм виждала в по-богатите на избор индийски магазини! Има интересни варианти и в магазините за сувенири и подаръци!
Виж целия пост
# 2
на Пиротска точно до ул. Борис има магазин с български сувенири. Там има и табла и шах и домино и тн...
Ако знаеш къде е сладкарница АТЕНЕ - диагонално на нея се пада магазина, точно до Германос
Виж целия пост
# 3
Момичета, много благодаря за помощта. Hug
Идват ми на ум три по-големи индийски магазина - на Екзарх Йосиф към пазара, на Графа срещу Мимас, и в горната част на Солунска. Утре ще ги обиколя. Сещате ли се за други?

Като ходя до Пиротска, ще отскоча и до ЦУМ. Там нямаше ли щанд за сувенири, на 1-ви етаж? newsm78

Иначе ми е удобно да обикалям в Дружба, Младост, Слатина и център.

Виж целия пост
# 4
В Младост по книжарниците съм виждала. В РУМ-а, по пътеките, в пазарчето до Билла и т.н.
Виж целия пост
# 5
Има почти навсякъде, по книжарници и по-големи магазини за играчки....виж примерно в орандж или в бонжур....би трябвало да имат...поне по мн далечни спомени. Че скоро не съм се заглеждала по табли....Wink Някога имаше в подлеза на ЦУМ но сега с новите магазинчета....не знам....май не съм ти мн в помощ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия