предложете ми моля това което търся

  • 1 749
  • 10
Искаме септември или октомври да отидем на планина за 3-4 дена..........аз татито и дъщеря ни на 1.6 години е.
Досега съм ходила по планините доста, но с приятели и сме спали дето сме намерили, нали се сещате беше ни приятно заедно , пък и обичаме да скитосваме та сме нямали никакви претенци. Сега обаче е различно искаме да отидем някъде където да си починем доколкото можем с бебока, т.е. търсим красиво спокойно място, но с много добре уреден хотел, да има басейн с чиста минерална вода, стаите да са стаи -  чисти и уютни, да има храна която става за ядене, с други думи искаме нещо което да отговаря и за малко дете и да се чувстваме спокойни и да ни е приятно там.
Моля само тези които са посещавали лично подобни места да ми пишат.
Благодаря ви  Hug
Виж целия пост
# 1
Хвърли едно око на темата за Чифлик
Сега разбрах,че Веника ще го пуснат най-верочтно септемрви и въпреки,че вече не е толкова девствено става идеално за това ,което искаш
Виж целия пост
# 2
Веника къде е? сте може ли и линкове ...
Виж целия пост
# 3
Да ,разбира се....
Веника
Дива 

Това са двата хотела в Чифлик,който ти препоръчвам!Мислех,че си чела темата за Чифлик (на 1 страница) и за това не поясних
Виж целия пост
# 4
Ние ходихме в Елена, по-точно в едно селце до Елена. Мястото, в което отседнахме беше Трухчевата къща. Беше много спокойно, има затревени площи където да играе детето, а възрастните да хапват и пийват на спокойствие, единствено басейна не е хубав - водата не е минерална и не може да се стопли през деня (а и е малък). Стаите са чисти и хубави. Има направен кът (малко силно казано кът, но да го кажа така - оградено място с две сърнички). На по-малко от километър се намира язовир Йовковци, а на малко повече от километър - друг частен язовир (в него се убедихме, че има риба Grinning).
Ако те интересува, ще ти дам линк.
А Чифлика е наистина много хубаво място.
Виж целия пост
# 5
А Веника Палас работи ли вече и има ли отзиви конкритно за него.
Виж целия пост
# 6
През септември ще пуснат новата част най-вероятно,но иначе Веника си работи
Виж целия пост
# 7
хей Anaise ще ти дърпам ушите що не ме питаш Mr. Green все пак туристическа агениция имам:)
на 1-во четене мога да ти предложа село Огняново Х. Виктория:) планина + минерален басейн Simple Smile
ако искаш пиши ми имаш ли някакви предпочитания, въобще ще чакам включване:) ако на мама-февруарка не помогна, то на кой Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Аз ти препоръчвам Девин Peace Много е хубаво. Има няколко хотела, единият е със страхотни басейни - има и вътрешен и външен. Има и други неща, които можеш да ползваш безплатно ако си гост на хотела. Говоря ти за "Орфей". Нощувката е 120 лв, но ако не ви се дават толкова пари за една вечер, можете да си намерите и някоя хубава квартира Wink
Виж целия пост
# 9
Хотел Орфей в Девин!Харесва ми много!Мисля че е подходящ!
Виж целия пост
# 10
хей Anaise ще ти дърпам ушите що не ме питаш Mr. Green все пак туристическа агениция имам:)
на 1-во четене мога да ти предложа село Огняново Х. Виктория:) планина + минерален басейн Simple Smile
ако искаш пиши ми имаш ли някакви предпочитания, въобще ще чакам включване:) ако на мама-февруарка не помогна, то на кой Mr. Green


без да се заяждам, доста мизерно е във Виктория. Ние ходихме, но като го видяхме предпочетохме Делта (и петрелийски е по-добро, но и двете нямат вътрешни басейни). Всичко друго предложено в темата е по-добро от това. Ако не те бъркат парите моята класация е - Стримон Кюстендил, Катарино Спа Разлог, Родопски дом Чепеларе и Девин Спа  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия