С какво се мажете против стрии?

  • 7 968
  • 110
Здравейте!!!
До сега нямам проблем с кожата, но като гледам корема ми май започна с часове да расте...  newsm12
Зная, че е въпрос и на тип кожа, но все пак
Моля Ви дайте ми съвет какви превантивни мерки прилагате на вашите коремчета?
Виж целия пост
# 1
През цялата си бременност се мажех с Mustela и сега продължавам. Доволна съм.
Виж целия пост
# 2
С какво ли не...първия път с маслото на Икаров, крем Дева и разни други бадемови масла...Никакъв ефект, нацепих се в  месец . Сега уж се мага с по-качествена козметка, до тук с Avent,Мустела и сега Percutalfa. Обаче свършват страшно бързо, за 2 седмици 200мл и Мустелата ми идва доста скъпа, за месец 70лв  Crazy
Виж целия пост
# 3
От началото на 4-тия месец се мажех с гел - олиото на Джонсън . Доволна съм , нямам една стрия .
Виж целия пост
# 4
Аз пък през цялата бременност се мазах с наи-обикновен крем за тяло и нямам почти никакви стрии Grinning
Виж целия пост
# 5
С Mustela се мажа за сега. Друго не съм ползвала.
Виж целия пост
# 6
Мажех се с Мустела Peace
Виж целия пост
# 7
обилно само с бадемово масло ,много помага!!
Виж целия пост
# 8
През първата бременност се мазах с крема на Чико-серията Мама Дона за стрии и бях много доволна,много кг и без стрии.Сега пак се мажа с него и очаквам същия резултат.
Виж целия пост
# 9
Мажа се с какво ли не от началото на бременността-колд крем на Avene,Mustella,Johnson baby oil, зехтин и въпреки всичко ми се появиха стрии-засега на гърдите, явно няма спасение за мойта кожичка Cry
Виж целия пост
# 10
Мустела и  Percutalfa редувам.

Обаче свършват страшно бързо, за 2 седмици 200мл и Мустелата ми идва доста скъпа, за месец 70лв  Crazy

И на мен ми идва скъпичко..дано да си струва поне и да не се нацепя в последните седмици..
така че мажа упорито. За сега съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 11
Аз се мажех от самото начало с един масажен крем на Лавена-с какаово масло.Много съм доволна от него.Нямам никакви стрии,като по принцип кожата ми е предразположена към нацепване.
Кремчето е много евтино-към 4 лв.е кутията-250 гр.
Виж целия пост
# 12
крем против стрии на ДЕВА
Виж целия пост
# 13
Мустела май е най-доброто за случая...
Виж целия пост
# 14
През цялата си бременност се мажех с Mustela и сега продължавам. Доволна съм.

 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия