Мами в Мисисага и наблизо

  • 903
  • 16
Понеже много ни хареса на срещичката последния път имам предложение да отидеме на спринклери Сряда или Четвъртък сутринта. Намират се на Конфедерейшън и Пейзли. Много е приятно. За сега присъстващи сме ние със Снежето и децата Blush Ще чакаме включване и от останалите. Ще се радвам да се събереме пак една стабилна група Hug
Виж целия пост
# 1
И ние с бебка ще дойдем. Само се чудя кой е най-прекия път до там? newsm78 А всъщност ранния следобяд не е ли по-добре? Гледахте ли прогнозата за времето, защото аз - не. Да не ни изненада някой дъжд. А в петък ще посетим ли Скуеър Уан? (За да проверим дали все още си е там и не е избягъл Wink Joy)
  bouquet Приятен ден от нас!
Виж целия пост
# 2
Хей Кроки и Мая, можете и по Хуронтарио да минете и да завиете надясно по Пейзли или да свиеш по Кинг и после на ляво и ще излезнеш директно на спринклерите. Има пейки на слънце и една на сянка, закрита спокойно да кърмиш. Много е приятно там.  Как ви звучи Четвъртъка, не го дават да вали.  А относно Скуер 1, и аз се притеснявам за него вече Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ние ще пропуснем този път Sad
Деси снощи ми вдигна температура и днес сутринта уж беше добре, но допреди час... и сега пак гори Sad Нямам представа от какво е - нищо не я боли. Направо съм за лудницата, ще се побъркам от притеснение.
Виж целия пост
# 4
Снежи,
много неприятна е тази температура. Дано по-бързо се махне. #2gunfire #2gunfire Ние с Мая изпращаме целувки, за да оздравеете по-скоро. Преди четох някъде из форума да се мажат стъпалата и лактите с лимон. Никога не съм пробвала. Стискам ти палци.

Суиити, съгласна съм за четвъртък, но по кое време?
Виж целия пост
# 5
Бройте и нас. Мисля, 4е към обяд е по-добре, за да си изкараме там следобяда. Да кажем 12 или 1?

Снежи, дано спадне температурата  Praynig Дивиана беше писала за лимона. Ефикасно било  Thinking

А там има ли напитки, кафе, храна? Или да си носим от в къщи?
Виж целия пост
# 6
Мнооооого съм далеко от вас.
Иначе с удоволствие бих дошла.
Весело изкарване.
Виж целия пост
# 7
Каролина, с метрото не е толкова дале4е. След това хващаш само един автобус! Ела да се порадваме на корем4ето  Hug
Виж целия пост
# 8
Каролинке,
идвай, че толкова отдавна не сме се виждали. Липсваш ни  Hug
И на мен не ми се струва толкова далеч. Аз не мога да ти обясня как да стигнеш до там, може би Гери и Суиити ще помогнат.

Гаргамелчо, и ти ни липсваш!
Ще си помислиш ли за тази среща?
Виж целия пост
# 9
И ние може да се вклучим в срещата ако нямаме промяна в плановете, така 4е може и нас да пишете.. 
Виж целия пост
# 10
Снежи, много жалко,че няма да можете да дойдете, но като се оправи Деската отиваме.
Момичета, да го направиме за утре, Четвъртък, колко часа, 12? Ние с Криската може и по-рано да отидеме. Там няма кафета и т.н. Прайс Чопера и Фоод Бейсикс са на близо, както и МкДоналдс, но се ходи до там. По-добре да си носиме. Ако имате вупроси как да стигнете, свиркайте, но това е точно на кръстовището на Пейзли и Конфедерейшън. Чакам предложения Grinning
Виж целия пост
# 11
Абе девойки, хич не сте ми наблизо. Току-що проверих в гугъла, че на права линия сте ми на 40 км.  #Crazy За да дойда трябва да ползвам ТТС-то и да сменя 3 метра и 1 автобус. Като време го приценявам на 2 ч, а това е все едно да ида от София до Пловдив. А и сега към края на бременностт май не е много желателно да се пускам на такива дълги преходи.
Весело изкарване утре, а пък ако през септември спретнем среща в Хай Парк и все още не съм родила може да се видим.
Виж целия пост
# 12
Ние ще се опитаме да дойдем между 12-13ч. Както се сещате Мая диктува правилата.  baby_neutralНякой може ли да ми остави номер но мобилен телефон за всеки случай?
 Hug
Каролинке,
срещата в Хай Парк може да я направим и преди септември, нали? Hug
Виж целия пост
# 13
И аз ще гледам да сме там за 12. Може и да позакъснеем  Embarassed както каза Кроко - малката диктува правилата  Crazy
Виж целия пост
# 14
Ок, момичета. Ние ще сме там също с Криси по обедно време-12ч. и ще ви чакаме.
Каролина, ще се запознаеме с теб на другите срещи значи.  Мобилка нямам, но ако нещо има Кроки ми се обади сутринта или ми пиши тук. Времето е прекрасно за бебоците пък и за нас Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия