Ябълков сладкиш с какао

  • 18 855
  • 52
Laughing  Вече си знаете, че ще е лесен  Laughing



Ябълков сладкиш с какао!

3 яйца
1 ч.ч. захар
2 ч.ч. брашно
1 ч.лъж. сода
1 ч. лъж. канела
2 суп. лъж. какао
3/4 ч.ч. олио
6 средни обелени настъргани  ябълки (на едро ренде)

Разбърквате всички продукти по реда на рецептата - става гъсто тесто, към което добавяте настърганите ябълки . Изсипвате в намаслена тава и печете на 200 гр. около 30-40 мин.

Украсата може да е с пудра захар, разтопен шоколад, сметана или каквото там обичате!

Суровата смес

Опечено

Крайния резултат- нарязано е с чаша да не се чудите! По принцип си го режа на квадрати!
Виж целия пост
# 1
Лео,пак извади страхотна рецепта,ще се пробва. Hug
Виж целия пост
# 2
Благодаря Лео, ще го пробвам скоро /че обожавам ябълки и канела/
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Направих сладкиша,вместо какао сложих Нескуик и намазах с шоколад отгоре,получи се страхотна вкусотия.Лео,още веднъж благодаря за лесната и вкусна рецепта. Hug
Ето резултата:

Виж целия пост
# 4
 newsm78Сигурно са 6 средно големи ябълки ...
 BlushСтава гъсто тесто ... с миксер ли разбърквам продуктите?
Виж целия пост
# 5
newsm78Сигурно са 6 средно големи ябълки ...
 BlushСтава гъсто тесто ... с миксер ли разбърквам продуктите?

С миксер,ябълките ги добавих накрая и разбърках с лъжица.
Виж целия пост
# 6
newsm78Сигурно са 6 средно големи ябълки ...
 BlushСтава гъсто тесто ... с миксер ли разбърквам продуктите?

С миксер,ябълките ги добавих накрая и разбърках с лъжица.

Ей, много сте бързи  Laughing
Аз сложих 6 средни ябълки и разбърках с лъжица ябълките, а тестото с метална бъркалка (не знам как се казва)  newsm78По принцип броя на ябълките не е задължителен и с по-малко ще стане  Peace
Виж целия пост
# 7
Направих сладкиша,вместо какао сложих Нескуик и намазах с шоколад отгоре,получи се страхотна вкусотия.Лео,още веднъж благодаря за лесната и вкусна рецепта. Hug
Ето резултата:



Страхотно изглежда  Hug По принцип си го режа на квадрати, просто днес ми хрумнаха кръгчетата   chef
Виж целия пост
# 8
Лео, вчера като се прибрах от работа правих този сладкиш и стана чудееееееееен Simple SmileИмах доста ябълки, пратени от село, че исках да ги оползотворя и твоята рецепта ми дойде навреме.След като се опека, го намазах с компот от праскови, а отгоре наръсих лешници и кокосови стърготини.Мъжо беше възхитен просто Hug
Лео, благодаря за страхотната рецепта  bouquet
Виж целия пост
# 9
Радвам се ,че ти е харесал Embarassed  bouquet, а пробва ли този  Crazy Ако не си пробвай и него, той е най-вкусният с ябълки и също много лесен!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72935.0
Виж целия пост
# 10
Радвам се ,че ти е харесал Embarassed  bouquet, а пробва ли този  Crazy Ако не си пробвай и него, той е най-вкусният с ябълки и също много лесен!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72935.0
Ооооо, и този ще се пробва, а на снимките колко вкусно изглежда, не е истина CrazyДобре, че останаха още ябълки Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 11
И аз останах много възхитена от сладкиша  Hug. Обожавам ябълки и канела и отдавна си търсех подобна рецепта. А също така съм много доволна, че направих сладкиша с типово брашно и стана чудесен (за съжаление не се сетих да снимам).
Виж целия пост
# 12
Точно такъв сладкиш ми се ядеше - с ябълки и канела Crazy, ммммммммм. Сигурна съм, че ще е много вкусно. Ще се прави тази вечер, само че искам да попитам яйцата трябва ли да се разбиват много като при кекс, защото нямам нито миксер, нито телена бъркалка?
Виж целия пост
# 13
Не  е нужен миксер  Laughing
Виж целия пост
# 14
Направих го, страхотен стана! Отгоре поръсих с шоколадови пръчици - това имах. Още горещ резнах 2 парченца Embarassed да го пробвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия