СПОРТ!!

  • 413
  • 4
Здравейте,

Синът ми след около месец ще стане на 4г. Имам голямо желание да го запиша да спортува, но не мога да реша какво и какво ще е подходящо за възрастта му. При вас как е? LaughingКакво спортуват децата ви и какво ще ме посъветвате да избера?

Поздрави и Благодаря предварително за съветите Laughing
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми е малка още, но първото нещо, на което ще я запиша е някакво бойно изкуство. А като порастне повече сама ще си каже какво иска...
Племенииците ми започнаха да играят бейзбол и футбол на по 4 години мисля..
Виж целия пост
# 2
Моя син ходи на гимнастика за  малчугани- ходи от 2 годишен, но има деца по на 17-18м.
Виж целия пост
# 3
Синът ми  е още малък за сериозен спорт, но след 3-та му годишнина задължително ще го запиша на плуване. Този спорт за мен е съчетание на полезното с приятното.
За сега, мисля да го запиша на гимнастика. В брошурката са описали добре програмата, но какво ще е в действителност newsm78
Виж целия пост
# 4
Като че ли съм най-склонна първият спорт да бъде плуване, а после 'естествено'-хокей, още от сега плете успешно кънките. Това последното е нещо като бизнес план, защото мама планира да е преуспяващ мениджър  Mr. Green

ПС. Можеш да пуснеш тема и в "Нашите деца", сигурна съм, че ще ти отговорят повече потребители, темата е наистина интересна и полезна. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия