болки-спешно ми трябва отговор за да знам какво да правя

  • 518
  • 11
здравйте много ме боли някъде от 40 минути точно по средата и едно такова втвърдяване усещам също болка към яйчниците все едно някой ме притиска ,бременна съм в 21г.с и 6 дена и ме е страх да не стане нещо с бебо  Cry на какво може да се дължи това  Sad
Виж целия пост
# 1
Единственото, което трябва да направиш е да се обадиш на лекаря си, а не да пишеш тук.
Виж целия пост
# 2
Вероятно става въпрос за контракции, но наистина веднага говори с лекаря си. Ако е това може да ти изпише лекарства или дори да полежиш малко в болница, но само не се притеснявай.
Виж целия пост
# 3
Може дори да отидеш до болницата,там няма да те върнат,а дотогава може да иизпиеш но шпа да облекчи болката.
Виж целия пост
# 4
Обаждай се бързо на доктора
Виж целия пост
# 5
Според мен това може да се дължи и  на нарастването на матката, възможно е и от контракции. Задължително се обади на лекаря си обаче и отиди да те видят. Не може да се поставят диагнози от форума, още по-малко да се назначава лечение.
Само да отбележа, че яйчницие ти не са вече ниско долу, така че това, което те боли определено не са те.
Виж целия пост
# 6
Обаждай се бързо на доктора
Ами да-не губи време
Виж целия пост
# 7
Звъни веднага на доктора и изпий една но-шпа, няма да навреди, може само да помогне
Виж целия пост
# 8
Бързо се обади на лекаря си, не губи време.  Peace
Виж целия пост
# 9
Обаждай се бързо на доктора
Peace
Виж целия пост
# 10
Звънни на лекаря си, както са те посъветвали вече момичетата и пиши после какво е станало, че те мислим   Hug
Виж целия пост
# 11
 Сега можеш единствено да си помогнеш малко като пиеш Но-шпа или ако имаш Папаверин .И след това беж към лекаря !
Късмет ! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия