Нова година, пиратки и бебета...

  • 1 866
  • 15
Въпросът ми е към майките, които вече са преживели една Нова година.Как реагираха бебетата ви на гърмежите?Ники много се стряска, а те все още са епизодични...Направо не знам какво ще правим като започне Голямото пуцане???? Close
Виж целия пост
# 1
Външни щори, плътно затворени, музика до леглото. Проспа посрещането на новата година - а то не бяха гърмежи...
Виж целия пост
# 2
И Вики спа нормално,а аз много се притеснявах,защото сме на 1 етаж и пиратките гърмят точно под прозореца!Надявам се и тази година да спи дълбоко-като легне по-късно и е изморена от игра с новите играчки...
Виж целия пост
# 3
Голям рев беше и нищо не помогна. Така се гърмеше все едно е почнала война  #Cussing out
Виж целия пост
# 4
войната в Ирак-репички да яде!!! #Puppy dog
приспах бебчо в 23 и нещо и тогава само леко се размърда,но после си продължи съня...
Виж целия пост
# 5
ние сме преживели вече две нови години - спи като заклан  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Цитат на: THERION
ние сме преживели вече две нови години - спи като заклан  Mr. Green


Ние 4- същата работа, спи си сладко.
Виж целия пост
# 7
не бях чувала такова гърмене и много се притеснявах за Мая, която стоя будна до към 23часа Sign Exclamation имах чувството, че както гърмят така ще си откарат до сутринта, но докато умирах от страх надвесена над леглото на детенцето, то спеше така дълбоко както никога преди и след това Sunglasses
та, не се притеснявай предварително! децата ни често ни изненадват, а?!  Close-mas:
Виж целия пост
# 8
Гери беше на 40 дни но не съм имала проблем заради шума.
Виж целия пост
# 9
Миналата Нова година бяхме на 2 мес. - спеше и не й правеше впечатление, тази година - ще видим, вече не спи толкова дълбоко като малко бебе Tada
Виж целия пост
# 10
Незнам за Нова година,но отсега са започнали с пиратките и бомбичките.В парка,където разхождаме бебоците е ужас.Събират се на групички и хвърлят където им падне,без да се съобразяват ,че има бебета наоколо.На опита си да им направя забележка,получих една стабилна псувня-направо са станали отвратителни днешните лапета.Трябва най-накрая да забранят продажбите на пиратки на малолетни,докато някой не е пострадал.Само че незнам как ще стане това.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: THERION
ние сме преживели вече две нови години - спи като заклан  Mr. Green


И ние сме преживели 2 нови години, но и двата пъти се е събуждала с плач.
Виж целия пост
# 12
Спеше си спокойно и сладко.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: atchy13
Голям рев беше и нищо не помогна. Така се гърмеше все едно е почнала война  #Cussing out


Съвсем бях забравила за тези простащини, представям си ние как ще сме!?
Виж целия пост
# 14
Цитат на: maeva
Незнам за Нова година,но отсега са започнали с пиратките и бомбичките.В парка,където разхождаме бебоците е ужас.Събират се на групички и хвърлят където им падне,без да се съобразяват ,че има бебета наоколо.На опита си да им направя забележка,получих една стабилна псувня-направо са станали отвратителни днешните лапета.Трябва най-накрая да забранят продажбите на пиратки на малолетни,докато някой не е пострадал.Само че незнам как ще стане това.

Уффф, мислех, че само в това Карлово е пълно с такива гадни хлапета, а то явно е навсякъде.  Imp Много им се ядосваме с мъжа ми. А беба както се стряска от всичко и не може да спи на шум... горкото...  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия