Въпрос за БХС

  • 600
  • 7
Здравейте мами, дали някой може да ми помогне с малко инфо. Днес си взех резултатите от БХС и макар, че възрастовият риск е 1:853, а моят личен е 1:7169 (както разбрах от форума това е добър резултат) аз притеснене. Защото един от хормоните S-b-hCG е с стойност 6.6 ng/ml при референтни стойности 6.76-33.75. Някой може ли да ми каже нещо повече за този хормон. Защото съм доста притеснена. Пуснах търсачката но не намерих нищо конкретно. Sad
Благодаря Ви за отговорите предварително
Виж целия пост
# 1
 за съжаление нищо незнам за този хормон.Когато си взе резултатите не ти ли споменаха нещо не ти ли разчетоха кое какво е ?Занесе ли си резултата и консултира ли се с наблюдаващият бремеността ти лекар?Най-добре се обърни към лекаря си,позвъни  и не се притеснявай излишно ,както и не губи време из търсачките и форумите .Действай и Успех! Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря dennis за отговора. Лекарката от ЖК ми каза, че трябва да отида на фетална морфология за мое успокоение. А иначе в четвъртък съм при наблюдаващият ме лекар, но не мога да изтрая до дотогава.
Виж целия пост
# 3
И аз за съжаление нищо не съм чувала за този хормон и не мога да ти помогна. Наистина е най-добре да се консултираш с лекар и да си направиш фетална морфология за твое успокоение. Спомням си, че и аз се бях шашнала след като си взех резултатите от БХС, но се оказа напразно притеснението ми. Просто на място в Майчин дом потърсих специалист, който да разчете резултатите и да ми обясни по-подробно.
Вярвам, че всичко е наред и ти стискам палци!  Hug
Виж целия пост
# 4
Kukence стискам палци за феталната морфология.Аз така или иначе я направих независимо от добрите резултати на БХС,както и 4Д скенера и всичко което ми носеше успокоение и повече информация за бебока.Освен това е прятно да го видиш.Успех!
Виж целия пост
# 5
Благодаря за подкрепата.
Виж целия пост
# 6
Ето  тук можеш да се консултираш с доц.Кременски, който, мисля,  е завеждащ Лаборатория по молекулярна патология в Майчин дом, където се прави това изследване. Успех Peace
Виж целия пост
# 7
Много, много благодаря kalaza. Току що пуснах един въпрос във форума на доц. Кременски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия