Промоцията на метро за детската триколка

  • 1 158
  • 5
В момента има промоция в метро на детска триколка за 39 лв с ддс.Въпроса ми е към тези ,които са я закупили доволни ли сте,обезопасена ли е с колан,въобще за вашето мнение,моля..... Mr. Green
п.п.с. за съжаление нямам снимка да покажа модела  Sad
Виж целия пост
# 1
Да не става въпрос за това

В Метро от време на време ги пускат в промоция.Аз не сварих и го взех за 50 лв,както и да е не съм доволна.Още на втория ден ми се разхвърчаха болтчетата,страшно нестабилно на някой завой има опасност да обърнеш детето,и става само за пред блока.Абе не съм доволна и съжалявам че не дадох още 20 лв отгоре и не си взех на Чиполино.
Виж целия пост
# 2
Аз пък съм доволна.И аз си я купих за 50лв,не на промоция от Пакостник.Като първо обикалях 1 месец за да гледам различните модели.Пробвахме и Чиполино,и Мони и другите на Илиенци и в Марсел,и ... ooooh! де що имаше такова колело.Няма голяма разлика,но на Чиполина на мойта дуда й бяха малки,а това е по-широко и затова купихме такова.Има предпазител и всичко останало което имат другите колела и сенник,който е малко кофти цвят и аз съм го махнала
Виж целия пост
# 3
благодаря за мненията ви.
да,глухарче-точно това е модела.
Виж целия пост
# 4
 Flutterи аз с нетърпение чакам още отзиви за тази триколка на Бертони Flutter
Виж целия пост
# 5
с взимането на триколката ,нашия тати до зави всички болчета(наистина бяха като че ли сложени,а не завити)  и не е мръднала от тогава ,почти всеки ден сме с нея навън
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия