до мамите в italy

  • 462
  • 1

Цитат
Здравейте всички мами в Италия.
Ние със съпруга ми планираме почивка в Rimini през септ. Ще пътуваме до Рим със самолет. Бихте ли ни посъветвали как да се придвижиме от там до Rimini и с какво. Не мога да се ориентирам в нета как да намеря разписание на влакове и автобуси. Трябва ли предварително да имаме резервация или на място да отидем там да търсим. Ако може някой да ми помогне със съвет и да ми даде линк къде да търся в нета ще сме му много благодарни.

Моля, пиши на кирилица!

Виж целия пост
# 1
Здравей,
резервация определено ще ти трябва .... тук функционира така и свободните китенски и ахтополски квартири тук ги няма. И да има свободни места, това нищо не значи.
www.venere.com може поне да те ориентира за цени на хотели с дестинация по твой избор.
За информация за влаковете посети www.trenitalia.it има опция на английски. Тоест придвижване от Рома Фиумичино с влак (казва се Леонардо ескпрес) или автобус до Централната гара в Рим. Оттам вече - влак до Римини, обаче е сложно, щото е от другата страна на планинската верига.
Струва ми се по-удачно да наемете кола  newsm78 ама зависи колко имате като бюджет за харчене. Ако искате да наемете кола, се прави резервация (онлайн с кредитна карта).
Зависи на какъв вариант се спрете, мога да ти пусна сайтове на сравнително изгодни рент-а-карове. Имай предвид, че такситата навсякъде тук струват космически цифри, много повече отколкото можеш да си представиш.

Успех и приятна почивка!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия