гадене-момиченце

  • 7 130
  • 120
казаха ми,че ако ти се гади в началото на бременността,значи ще е момиче,имате ли такива наблюдения или са поредните бабини деветини Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Според мен бабини деветини!
Виж целия пост
# 2
И бабини и дедини, все са деветини ConfusedИ на мен ми се гадеше, а пък родих момче!
Виж целия пост
# 3
с момчето си изповръщах червата, а с момичето имах само гадене и то от мириса на пасти за зъби
Виж целия пост
# 4
Глупости.
Виж целия пост
# 5
На мен ми се гадеше само първия месец и си имам момиченце
Виж целия пост
# 6
Аз много повръщах още от самото начало и имам момиченце, но една приятелка също доста е повръщала и има момченце.
Така, че не бих казала, че повръщане е равно на момиче  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Hug
Виж целия пост
# 8
Спуках се от гадене и драйфане с щерката  Sick. Ама се спуках ви казвам. Повръщах в предродилна зала и на операционната маса за последно.

Със синчето имах адски киселини  ooooh! и ми се гадеше от ... глад  Flutter. Но беше съвсем за кратко и съвсем поносимо.

Та за мен си е правило, а не деветини. Още повече, че и при майка ми е било 1:1 както и при мен.
Виж целия пост
# 9
изобщо не ми се е догадило и през цялата бременност веднъж не ми стана лошо и родих прекрасно момиченце
така че поредните бабини деветини
Виж целия пост
# 10
Бабини деветини.
Гаденето, макар и любимо на режисьорите на сапунени сериали, не е хубаво...
Най-често е признак, че бъдещата мама трябва да се храни по-здравословно.
Виж целия пост
# 11
  Naughty Naughty Naughty аз имам момиче,но не съм имала гадене.Относително е!Кумата ми например има момиче и момче,и при двете бременности се скъсвала да повръща.Според мен си е до организъм!
Виж целия пост
# 12
гаденето не определя пола и не зависи от него!! Абе кой ви ги разправя тези работи  #2gunfire #Crazy
Виж целия пост
# 13
Не ми се е гадило-имам момче.
Но според мен няма зависимост.
Виж целия пост
# 14
Абе измислица си е според мен, макар че ми се гадеше на мен и имам момиченце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия