Епилация по време на бременност

  • 2 329
  • 39
Моля да споделите какви методи на епилация ползвате; аз до 16 г.с. - кола маска, но разбрах, че не е препоръчителна. Какво мислите?
Виж целия пост
# 1
Аз се епилирах до последно, но мисля че е индивидуално  Laughing
Виж целия пост
# 2
Епилатор и бръснача Simple Smile
кола маска избягвах.
Виж целия пост
# 3
епилатор или бръсначка  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз по принцип съм с епилатора, бръснача не го признавам, но на интимните части ходя на козметик с кола маска.
Само не разбрах какъв е проблема да се ползва кола маска, не е лошо да ми го изясните?
Виж целия пост
# 5
Аз по принцип съм с епилатора, бръснача не го признавам, но на интимните части ходя на козметик с кола маска.
Само не разбрах какъв е проблема да се ползва кола маска, не е лошо да ми го изясните?

Ами, твърди се, че рязката, силна болка би могла да предизвика контракции. Влияело на матката.
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам кола маска, но щом това те притеснява освен бръснене може да опиташ с крем-депилатоар-има много видове и вършат добра работа.
Виж целия пост
# 7
епилирах се Peace
Виж целия пост
# 8
Аз пък ходех на кола маска до последно, дори 3 дена преди да влезна в болницата да раждам бях на кола маска. Единственото, което е като непрепоръчително е, че от болката може да получиш контракции, но при мен това не стана. Аз търпя на болка и не ми стана нищо, просто явно е строго индивидуално това нещо.
Виж целия пост
# 9
Ползвам епилатор + кола маска за интимните части и нямам никакви проблеми от колата. Пия по едно Но-шпа за всеки случай преди процедурата и я правя по-редовно.
Виж целия пост
# 10

Ясно, но как??? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Май пропуснах да уточня - вълнува ме епилацията на триъгълника... Другото е лесно! ooooh!
Виж целия пост
# 12
Ами аз точно триъгълник имах предвид! Laughing
Виж целия пост
# 13
И аз ходя на козметик за триъгълника и не смятам да се отказвам от кола маската до края.  Heart Eyes
Колкото до контракции, май от всичко може да се получат,
не вярвам кола маската да оказва чак такова влияние  Thinking
Виж целия пост
# 14
епилатор или бръсначка 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия