В кой месец излязохте в болнични?

  • 6 304
  • 71
Има различни мнения :  Rolling Eyes
Някои казват, че е добре по-отрано да се вземе болнични, за да си почине МАМА преди срещата с бебчо,
да има време да избере всичко и да е по-спокойна;
Други - че е по-добре повече да се поработи, защото стоенето вкъщи омръзва...  Thinking
А твоето мнение какво е?
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Аз си взех болнични от втория месец,защото се изморявах бързо , но и стоенето в къщи омръзва....после ми се наложи по медицински причини да си седя вкъщи и цялата бременност изкарах в болнични
Виж целия пост
# 2
От 3 м. и се наслаждавах на обиколки по магазините и последното свободно и спокойно време  Crazy
Виж целия пост
# 3
Когато разбрах, че съм бременна тъкмо бях излязла в отпуск, когато той свърши започнаха болничните ми.
Виж целия пост
# 4
От петия месец. На работа столовете са адски неудобни и от притискането на краката ми върху корема съм получила контракции.
От тогава не съм се връщала на работа.
Е пращат ми някои неща за домашно, но не е постоянно да ме тормозят. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Днес влизам в 8-ми месец и още съм на работааа Mr. Green Е последна седмица де. Остават ми два дни и излизам вече болничен. Много ми беше кеф тук. Работата не е тежка, всичко си е супер. Но вече ми натежава и искам да се наспя, а и да си миткам по бебешките магазини Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
 втория месец
Виж целия пост
# 7
И двата пъти бях на работа до 45 дни преди термина. Стоенето вкъщи не ми се отразява добре.
Виж целия пост
# 8
Пуснала си 2 еднакви теми с различни залавия  Peace
Виж целия пост
# 9
Не съм излизала, ходех на работа, докато родих  Peace
Виж целия пост
# 10
не съм работила изобщо през бременността, защото като забременях ни закриха фирмата.
Виж целия пост
# 11
Аз излязох в болнични от 3-ия месец,защото ми ставаше много лошо,иначе имах желание да си работя докрая,но неможах. Sad
Виж целия пост
# 12
 Почти от началото бях в болнични и съм доволна. Но за почивката преди бебето Thinking, както каза майка ми, съня  smile3524 не се натрупва. От толкова спане  Sleeping преди раждането, след като Али се появи, ми е идвало да си счупя главата в стената от недоспиване, направо ми се крещеше smile3514, защото първите дни е най-трудно, но после се свиква smile3521.
Виж целия пост
# 13
До 45 ден преди термина ходих на работа.
Виж целия пост
# 14
Сигурно има логика в това да се излезне по-рано в болничен. Аз лично през цялата бременост се съсипах от ангажименти: имах 2 изпита на ликвидационн сесия, взех ги; после се дипломирах; правех застраховки "Гражданска отговорност"; отделно ходех на работа и добре че бях на смени и ми беше лека работата, че иначи не знам къде щеше да му излезне края. А по темата излезнах в болничен 45 дни преди термина и точно толкова бях, защото родих на термин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия