Сочни шницели!!

  • 47 688
  • 30


Сочни шницели!!

500гр. кайма
2 яйца
2 суп. лъж. кис. мляко
1/2 ч.л. сода
1 скилидка чесън
сол
чер. пипер
кимион
магданоз
чубрица
(малко настърган кашкавал няма да навреди)

за паниране:
галета
2-3 яйца


Омесвате всички продукти (без яйцата и галетата) и оставяте в хладилника за 2-3 часа. После оформяте шницелите и овалвате в яйце, галета, яйце, галета и пържите на слаб огън. Да Ви е сладко!



Виж целия пост
# 1
Изглеждат разкошно! Ще се опитат при първа възможност с гарнитура "златните картофки".   chef
Виж целия пост
# 2
Изглеждат разкошно! Ще се опитат при първа възможност с гарнитура "златните картофки".   chef

 Laughing Точно така ги сервирах  Joy
Виж целия пост
# 3
Аз когато пържа с яйце и галета ми остана сурово вътре.(и не съм и повтаряла повече)
Да не би тайтана да е в слабият огън?
Виж целия пост
# 4
Аз когато пържа с яйце и галета ми остана сурово вътре.(и не съм и повтаряла повече)
Да не би тайтана да е в слабият огън?

Може би - аз го пържа на 3 от 6 на котлона. По-бавно става, но става хубаво и ги обръщам един два пъти  Peace
Виж целия пост
# 5
Leo, като ти гледам рецептите, мечтая да си сменя пола и да ти стана мъж! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Leo, като ти гледам рецептите, мечтая да си сменя пола и да ти стана мъж! Mr. Green

Той моя мъж затова не ме дава  Joy
Виж целия пост
# 7
а каква е рецептата за картофките че немога да я намеря нещо
като се пържи на слаб огън не стават ли много мазни
Виж целия пост
# 8
а каква е рецептата за картофките че немога да я намеря нещо
като се пържи на слаб огън не стават ли много мазни

Ето рецептата за картофките http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114795.0
Виж целия пост
# 9
Leo,днес направих шницелите Party.Много вкусни станаха.Децата си облизаха пръстите Laughing.Благодаря ти за рецептата.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Ле лееее какъв вид има - Страхотно - дали наистина не остава сурово от вътре и дали гаранцията е слаб котлон  newsm78
Виж целия пост
# 11
Правих ги,изобщо не станаха сурови отвътре.Наистина са сочни и много вкусни Grinning Който ги пробва няма да сгреши Peace
Виж целия пост
# 12
Правих ги,изобщо не станаха сурови отвътре.Наистина са сочни и много вкусни Grinning Който ги пробва няма да сгреши Peace


ок много благодаря за отговора / не за друго , но някой беше споменал в темата/   bouquet
Виж целия пост
# 13
аз ще ги пробвам скоро, каймата каква трябва да е ?
Виж целия пост
# 14
Мерси за рецептата, наистина стават доста апетитни тези шницели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия