Диета

  • 926
  • 3
Здравейте!Аз съм нова и реших да споделя с вас моята диета.Сега съм на 3 ден и се чувствам много добре.Ако някой я е пробвал да казва.За 3 дена свалих 2,5 кг и съм много доволна.Тя е на принципа на разделното хранене.А и след тези плодове и зеленчуци тялото ще е напълно детоксикирано.Перфектна за лятото Simple Smile

1 ДЕН - 1 кг. пресни краставици
2 ДЕН - 1 кг. портокали
3 ДЕН - 1 кг. пресни домати
4 ДЕН - 1 кг. ябълки
5 ДЕН - 4 зелени салата + 1 краставица
6 ДЕН - 1 кг. портокали
7 ДЕН - 1 кг. пресни краставици
8 ДЕН - 1 кг. киви
9 ДЕН - 1 кг. пресни домати
10 ДЕН - 1 кг. мандарини


Дневната дажба се разделя за 4 - 5 приема на ден. От течностите е разрешено
само минерална вода. За 10 дена се отслабва с 10 килограма.След диетата се прави захранка със супи и съвсем леки храни защото тези 10 кг ще се върнат двойно.Една диетоложка ми препоръча препечен хляб Бонус и домати с люспите.Защото така стомаха пак свиква да смила по-трудна храна.


Виж целия пост
# 1
10 кг. за 10 дни- Не, благодаря!Дори и да беше възможно, пак нямаше да искам да  се  възползвам. Освен това за мен тази диета си е чист глад- на плодове и зеленчуци
Виж целия пост
# 2
А какво е захранването?
Виж целия пост
# 3
Всяка диета, която обещава смъкване на теглото с повече от 5% от собственото тегло на месец е нездравословна/ да не кажа абсурдна/.
В тази диета не ми харесва това че няма дори белтъчини  и прекалено малко са калориите.Първите 4-5 дена ще си добре, но последните - няма енергия нито за мозъка нито за сърцето.
Ако я приложа- косата ми ще започне да пада. До този извод съм стигнала от тези драстични диети. Пада не повреме на диетата ,а 2-3 месеца след това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия