Температурата

  • 796
  • 11
 newsm78Здравейте,искам да ви попитам,поради липса на термометър по Целзии,си меря с такъв по Фаренхаи,на 37C,колко отговаря по F.Благодаря и се извинявам за малко''тъпичкия''въпрос. Embarassed
Виж целия пост
# 1
newsm78Здравейте,искам да ви попитам,поради липса на термометър по Целзии,си меря с такъв по Фаренхаи,на 37C,колко отговаря по F.Благодаря и се извинявам за малко''тъпичкия''въпрос. Embarassed
Целзий- Фаренхайт     °F = °C × 1.8 + 32
Фаренхайт- Целзий     °C = (°F – 32) / 1.8
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти,мила,за бързия отговор.
Виж целия пост
# 3
По-добре си купи термометър по Целзий,защо се мъчиш така?
Виж целия пост
# 4
Mила моя,мъ4а се ,наистина ,но не съм в Б-я. rotfImao
Виж целия пост
# 5
ами реално не е необходимо да гониш 37по Целзий, а двуфазност на графиката.
Освен това вероятно във Фертилити френд има опция за Фаренхайт.
Успех!
Виж целия пост
# 6
Здрасти ,Polar Fox,но нищо не разбрах,моля те да ми изясниш,наистина с тези термометри се побърках(всичко им е на опъче на тези американци,барабар и температурите)Много ще съм ти благодарна. Cry
Виж целия пост
# 7
 
http://www.fertilityfriend.com/
Виж целия пост
# 8
Mила моя,мъ4а се ,наистина ,но не съм в Б-я. rotfImao

ами повечето дигитални термометри в САЩ имат и фаренхайт и целзий- можеш да избираш. Прочети си упътването. Ако нямаш такава опция, а държиш на целзий отиди в Walgreens и Jewel Osco и си избери такъв.

не разбрах за какво беше този смях. момичето се е опитало да ти помогне, а ти не си споменала в питането си от къде си.
Виж целия пост
# 9
Извинявам се,щом прилича на смях човечето,исках да покажа,че си блъскам главата Sad.извинете ме,моля ви. 





                                                 bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
denis d, изпреварила си ме   bouquet
Виж целия пост
# 11
извинявай и ти за резкия ми тон
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия